Fоtо: Eric Ray Davidson

Mežaparka Lielajā estrādē 2022. gada 1. jūnijā ar vienīgo koncertu Baltijā uzstāsies Lasvegasas grupa "Imagine Dragons", portālu "Delfi" informē koncerta organizatori.

Grupa Latvijā uztāsies pasaules koncertturnejas "Mercury World Tour" ietvaros.

"Imagine Dragons" dibināta 2008. gadā, bet debijas albumu "Night Visions" tā izdeva 2012. gadā. Pēc tā iznākšanas, apvienība strauji izpelnījās atzinību un publikas mīlestību, tiekot novērtēta kā labākā jaunā grupa un slavenākā rokgrupa no Lasvegasas kopš "The Killers".

"Imagine Dragons" sevi pierādījusi kā viena no spēcīgākajām koncertgrupām, kas spēj saviļņot un izpārdot lielākos pasaules stadionus un arēnas, raksta koncerta rīkotāji. "Ar nerimstošu enerģiju, krāšņajiem un līdz detaļām pārdomātiem šoviem, "Imagine Dragons" koncerti ir kā muzikāls piedzīvojums, kur rokmūzika sastopas ar hip-hopu, folkmūzikas un elektronikas elementiem," par grupas priekšnesumiem raksta organizatori.

Grupa kā uzlecošās jaunās zvaigznes 2013. gadā uzstājusies "Positivus" festivālā, bet jau slavas zenītā – 2016. gadā – sniegusi jaudīgu koncertu izpārdotā "Arēnā Rīga". Kā sola koncerta rīkotāji, nākamvasar gaidāmais koncerts Mežaparkā nāks ar vēl lielāku jaudu.

Kopš debijas uznāciena "Imagine Dragons" ir kļuvusi par vienu no lielākajām un pārliecinošākajām rokgrupām pasaulē. Grupa ir saņēmusi 53 prestižus mūzikas apbalvojumus un 160 nominācijas par pieciem izdotajiem albumiem. "Imagine Dragons" ir ieguvusi arī trīs "American Music Awards" balvas, deviņas "Billboard Music Awards" balvas, "Grammy" apbalvojumu par labāko rokmūzikas izpildījumu, "MTV Video Music Award" balvu un "World Music Award" balvu kā labākā rokmūzikas grupa. 2014. gadā grupa tika nominēta četrpadsmit "Billboard Music Awards" balvām, tostarp uzvarot kategorijā kā "Gada labākā grupa", un 2018. gadā vienpadsmit "Billboard Music Awards" balvām, saņemot apbalvojumu par "Gada labāko albumu". "Imagine Dragons" ir iekļuvusi "Billboard" rokmūzikas dziesmu topa 1. vietā ar veseliem trīs hitiem - "Believer", "Thunder" un "Radioactive". Prestižais izdevums "The Rolling Stone" dziesmu "Radioactive" atzina par gada lielāko rokmūzikas hitu. 2018. gadā mūzikas straumēšanas vietnē "Spotify" "Imagine Dragons" bija klausītākā grupa pasaulē un pirmā rokgrupa, kura ar dziesmām "Believer", "Thunder" un "Radioactive" pārsniedza vienu miljardu klausījumu skaitu.

Biļetes uz Imagine Dragons koncertu 1. jūnijā Mežaparka Lielajā estrādē publiskajā tirdzniecībā "Biļešu servisa" tīklā būs iespējams iegādāties no 5. novembra pulksten 10. Biļešu iepriekšpārdošanā FBI un "Positivus" koncertu kluba biedri tās varēs iegādāties ātrāk, jau no 3. novembra pulksten 10, izmantojot iepriekšpārdošanas kodu, kas tiks izsūtīts reģistrētajiem lietotājiem. Tikai pirmās biļetes ierobežotā daudzumā uz koncertu būs iespējams iegādāties par 59 eiro.

Koncerta rīkotāji SIA "BDG Concerts" tirgo "drošo biļeti" un garantē, ka koncerta atcelšanas vai pārcelšanas gadījumā pircējs par koncerta biļeti samaksāto naudu saņems divu nedēļu laikā, pēc pieprasījuma (aizpildītas pieteikuma formas) iesniegšanas. "Droša biļete" nodrošina papildus garantiju, ka pandēmijas dēļ pārcelto vai atcelto koncertu biļešu samaksātā nauda tiks atgriezta daudz īsākā laikā nekā to nodrošina valstī pastāvošie regulējumi.

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !