Foto: Eric Ray Davidson

Trešdien, 1. jūnijā, Mežaparka Lielajā estrādē ar grandiozu brīvdabas šovu uzstāsies Lasvegasas grupa "Imagine Dragons". Koncerta īpašie viesi būs kanādiešu grupa "Mother Mother" un slovāku dziedātāja Karin Ann. Koncerta rīkotāji aicina iepazīties ar pasākuma noteikumiem un ieteikumiem, kas atvieglos un padarīs patīkamāku šova baudīšanu.

Koncerts


Ieeja koncerta norises vietā Mežaparka Lielajā estrādē tiks atvērta trešdien, 1. jūnijā, pulksten 17. Paredzēts, ka pirmais koncerts sāksies pulksten 18.30, bet "Imagine Dragons" savu uzstāšanos beigs ap plkst. 23.

Koncerta rīkotāji lūdz skatītājus ierasties savlaicīgi, jo biļešu un personīgo mantu pārbaude pie ieejām prasīs laika un pie ieejām var veidoties rindas.

Visas pārdotās biļetes (tostarp dzeltenās papīra biļetes, kuras aizsargātas pret viltojumiem) ir nodrošinātas ar unikālu svītru kodu. Visas biļetes ir unikālas, tām nav analogu. Visas biļetes (arī dzeltenās papīra biļetes) pie ieejas Mežaparka Lielajā estrādē tiks skenētas.

Nokļūšana uz koncerta norises vietu


Koncerta organizatori aicina uz Mežaparka Lielo estrādi ierasties, neizmantojot privāto autotransportu, jo auto apstāšanās Mežaparka apkārtnē ir ļoti ierobežota.

Visērtāk uz Mežaparka Lielo estrādi ierasties ar kājām vai izmantojot sabiedrisko transportu.

Pie koncerta teritorijas nebūs papildu maksas velo novietne.

Pirms došanās uz koncerta norises vietu organizatori aicina iepazīties ar teritorijas karti un atrast sev tuvāko koncerta ieeju.

Ieeja koncerta teritorijā būs pa 4., 5., 6., 7., 8. ieeju. Savukārt VIP ieeja koncerta teritorija - 4., 5., 6. ieeju.

Sabiedriskais transports


11. tramvajs virzienā "Ausekļa iela — Mežaparks". Pietura "Mežaparks / ZOO" atrodas 20 minūšu gājienā no Mežaparka Lielās estrādes;

9. autobuss virzienā "Abrenes iela — Mežaparks". Pietura "Mežaparks / ZOO" atrodas 25 minūšu gājienā no Mežaparka Lielās estrādes;

48. autobuss virzienā "Pļavnieku kapi — Sarkandaugava". Pietura "Mežaparks / ZOO" atrodas 25 minūšu gājienā no Mežaparka Lielās estrādes;

Pasažieru vilciens maršrutos "Rīga — Skulte" un "Rīga — Saulkrasti". Pietura "Mangaļi" atrodas 30 minūšu gājienā no Mežaparka Lielās estrādes.

“Rīgas satiksme” ziņo, ka koncerta dienā tiks organizēti papildu reisi 11. tramvaja maršrutā.
Papildu reisi 11. tramvaja maršrutā trešdien tiks organizēti atbilstoši pasažieru plūsmai, no aptuveni pulksten 16.

Arī pēc koncerta noslēguma kustībai šajā maršrutā būs norīkoti papildu tramvaji, atbilstoši aktuālajam pasažieru daudzumam.

Auto satiksme

Īpašas autostāvvietas pie koncerta norises vietas netiks nodrošinātas. Tāpat organizatori vērš uzmanību, ka koncerta norises vietas tuvumā automašīnām apstāties un stāvēt būs aizliegts. Automašīnas apstāšanās aizliegumi tiks stingri kontrolēti un pašvaldības policija veiks pastiprinātas pārbaudes.

Koncerta teritorijā nedrīkst ienest:


liela izmēra somas;
lietussargus;
jebkāda veida dzērienus un ēdienus (neatkarīgi no iepakojuma);
profesionālo foto un video tehniku (ar noņemamu objektīvu), pašportretu statīvus (selfie sticks), GoPro kameru utt.;
aksesuārus ar asām metāla kniedēm un ienākt tādā apģērbā, kas var radīt kaitējumu citiem koncerta apmeklētājiem;
visa veida ieročus un pašaizsardzības ierīces;
dzīvniekus;
citus priekšmetus saskaņā ar koncerta noteikumiem, kuri atrodami www.fbi.lv.

Ko paņemt līdzi:


skaidru naudu. Norēķināšanās par ēdienu, dzērieniem, suvenīriem utt. koncerta norises teritorijā pārsvarā notiks skaidrā naudā;

lietusmēteli;

mobilos tālruņus, bet tā kā mobilie tīkli koncerta teritorijā var būt pārslogoti un mobilajos sakaros iespējami pārrāvumi, rīkotāji aicina jau iepriekš vienoties ar ģimenes locekļiem un draugiem par satikšanās vietu pazušanas gadījumā;

ja tiks prognozēts karsts laiks, organizatori aicina ņemt līdzi galvassegu un lietot pietiekami daudz šķidruma, lai pasargātu sevi no organisma atūdeņošanās.

Bērni


Jaudīgās skaņas un ļaužu drūzmas dēļ koncerta rīkotāji neiesaka ņemt līdzi mazus bērnus. Ja tomēr esat ieradies uz koncertu ar mazu bērnu, ielieciet viņa kabatā vai iedodiet viņam zīmīti ar viņa datiem – vārdu, uzvārdu un jūsu tālruņa numuru, norāda norganizatori. Pēc pulksten 22 bērniem, kas ir jaunāki par 16 gadiem, jābūt pieaugušā pavadībā.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!