Dziedātāja un dziesmu autore Katrīna Gupalo sadarbībā ar mūziķēm SKARTA jeb dvīņumāsām, Sanitu un Saniju Rozi, izdod savu līdz šim romantiskāko dziesmu un sirreālu mūzikas video "Man ar Tevi".

Kā vēsta pati dziedātāja, dziesma atklāj maigu un sievišķīgu ilgošanos pēc romantikas. Savukārt mūzikas videoklipā Katrīnas viesistaba pārvēršas par fantāziju, kurā galvenā varone tik ļoti iegrimst savos sapņos, ka galu galā iet bojā.

"Radot dziesmu smēlos iedvesmu no, manuprāt, visromantiskās mūzikas - "Prāta vētras" un The Weeknd agrīnajiem opusiem. Tajā ir gan smeldzīgas vijoles, gan sulīgs bīts ar vintāžīgām ērģelēm, lo-fi skanējums otrajā pantā un gospeļkora pieskāriens noslēgumā," stāsta Katrīna Gupalo.

"Filmējot videoklipu vēlējāmies saglabāt šo juteklisko un nesteidzīgo sajūtu, kad var iegrimt savos sapņos un izbaudīt tos uz visiem 100%. Līdz pēdējam mirklim bija atklāts videoklipa fināls, tas deva iespēju improvizēt filmēšanas laukumā, aizrīties ar lielu, skaistu zemeni un nomirt," saka dziedātāja.

Katrīna Gupalo ar duetu SKARTA iepazinās "Varslaff 'n' Edwolf" ierakstu studijā, kur mūziķes strādāja katra pie savām solo dziesmām. Katrīnu patīkami pārsteidza abu māsu profesionalitāte un apbūra spēja virtuozi pārvaldīt balss vissmalkākās nianses. "Pavisam nesen iepazināmies, drīz pēc tam studijā baudījām "dāmu pirkstiņus" un ierakstījām kopīgu dziesmu. Dzirdot "Man ar Tevi", mūsu daļai vārdi atnāca paši. Melodiju nolēmām ieturēt repa stilā, kas piešķir dziesmai nepiespiestu gaisotni, bet parāda arī mūsu raksturu," atklāj māsas Sanija un Sanita Rozes.

Dziesmas līdzautors un mūzikas producents ir Edgars Vilcāns, mūzikas video režisors - Helmuts Bondars, operators un montāžas veidotājs - Oskars Lūsis.

Tuvākie koncerti, kur skanēs šī un daudzas citas Katrīnas radītas kompozīcijas un radio hiti būs 4. jūnijā kultūrtelpā "Amoralle Level Up" - Osokina Brīvības festivāla Ukrainai programmā, 8. jūlijā koncertzālē "Akustika" Valmierā, 14. jūlijā kultūrtelpā "M/Darbnīca" Rīgā, 23. jūlijā Kultūras namā "Wiktorija" Liepājā, 25. augustā Labumu bodē Ikšķilē, 2. septembrī Baložu ielas estrādē Pārdaugavā, 3. septembrī Tukuma Kultūras namā.

Katrīna Gupalo nupat kā ir saņēmusi augstāko Latvijas valsts apbalvojumu - Triju zvaigžu ordeni un iekļauta žurnāla "Pastaiga 2022" gada sasniegumu topā "Izcilākās Latvijas sievietes".

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!