Foto: Publicitātes foto

Bītmeikeru duets "Netīrās Cilpas" jeb ansis un 181h (Ansis un Kārlis Kolmaņi) piedāvā savu ilgi gaidīto debijas albumu "Melnezera grāmata", kas šodien, 24.novembrī, nonācis visos populārākajos mūzikas straumēšanas servisos, portālu "Delfi" informē mūziķu pārstāvji.

"Melnezera grāmata" ir repa žanram konceptuāli neierasts ieraksts tā iemesla dēļ, ka šī repa albuma autori ir nevis dziesmu tekstu, bet mūzikas jeb bītu autori, daudzajiem reperiem esot viesmākslinieku statusā. Albumā dzirdami tādi viesi kā Wiesulis, Marko, Hotte, xantikvariāts, 3adatu stagars, Riekstu Armija (Edavārdi, Arčijs, ansis), Arturs Skutelis, Ozols, I MEAN LOVE, PCK97, Kjuumanis, Kurts, Kapelmeistars Group, Ausmeņa Records (Bruolāns, Ūga, Kvāps), E.V., Kaizers, Pionieris, Eliots, Steps, rolands če, MC Apšaude, Ods, goča, Melikols, Amanito, og montekarlo un Flabbijs. Ģitāru dziesmās "Kreiļa ierocis" un "Zenītā" iespēlējis Elvijs Grafcovs (Very Cool People).

Savdabīgi, ka ieraksts vispirms izdots limitētā 12 collu vinila skaņu plašu formātā, 11.novembrī, anša izpārdotajā "Palladium" koncertā.

ansis un 181h, strādājot ar tādiem projektiem kā Lāzeri, PKI, Riekstu Armija u. c., sākot no aptuveni 2007. gada ir bijuši daudz un dažādu nu jau par "pagrīdes klasiku" uzskatāmu repa dziesmu mūzikas autori. Brāļi 2011. gadā apvienojās zem nosaukuma "Netīrās Cilpas", lai piešķirtu savam skanējumam atpazīstamāku identitāti un pievērstu repa auditorijas uzmanību māksliniekiem, kuru vārdus tolaik pie repa dziesmām nemēdza norādīt praktiski nekad, proti – mūzikas jeb bītu veidotājiem. "Melnezera grāmata" pirmkārt ir abu bītmeikeru "rokrakstu" katalogs, bet reizē arī iespēja kodolīgi degustēt lielo dažādību, kas šobrīd valda satraucošos tempos augošajā pašmāju repa skatuvē.

Albums "Melnezera grāmata" tapis radošajā telpā "Netīro Cilpu vēstniecība" Sarkandaugavā, "Provodņikā".

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!