Foto: Publicitātes foto

Reperis Edavārdi un dziedātāja Atvara laiduši klajā kopīgu skaņdarbu "Ar dievu". Skaņdarbs ir tapis sadarbībā ar producentu JJ Lush un dziedātāju Madaru Gaili "RIGaLIVE" dziesmu rakstīšanas nometnē 2021. gadā.

Kā raksta dziesmas autori, tā "lieliski skanēs gan dzimšanas dienu ballītēs, gan kapusvētkos, jo tajā tiek svinēta visa sliktā aiziešana nebūtībā".

"Dziesma "Ar dievu" tapa ar domu, radīt kaut ko ar ļoti vieglu skanējumu, bet mazliet smagāku saturu. Nāve nav tas vieglākais temats, taču šajā dziesmā es gribēju vērst uzmanību uz to brīdi, kad beigas ir priecīgs notikums. Mūsu dzīvēs ir daudz lietu, kurām jāpieliek punkts. Kad tas beidzot notiks, visiem būs iemesls atvērt šampanieti un dziedāt "tas viss ir miris!" par dziesmu saka reperis Edavārdi.

Pazīstamajam reperim sadarbība ar dziedātāju un dziesmu autori Atvaru, kura popularitāti guvusi sociālo mediju platformā "TikTok", izveidojusies "RIGaLIVE" dziesmu rakstīšanas nometnē 2021. gadā.

"Šī dziesma, manuprāt, bija viena no spēcīgākajām tā gada veikumiem un uzzinot, ka ir atbrīvojusies vieta vokālistam, es nedomājot sazinājos ar dziesmas vaininiekiem. Lai arī mēs ar reperi Edavārdi bijām dažādās komandās, mums jau nometnē satiekoties bija interesanti papļāpāt. Un ar JJ Lush jau divus kopīgus darbus esam sastrādājuši. Tāpēc viss dabīgi salikās kopā," saka Atvara.

Edavārdi ir reperis no Rīgas, kurš ir aktīvs Latvijas scēnā jau vairāk nekā 10 gadu. Izdevis astoņus albumus un EP, kā arī piedalījies sadarbības projektos ar "KRATA", "Very Cool People", "Riekstu armiju", "Nova Koma" un "Visas taisnības". 2024. gadā Edavārdi plāno jauna solo albuma izdošanu.

Atvara komponē dziesmas citiem mūziķiem, bet nu ir atsākusi arī dziedāt pašas rakstīto materiālu. Ir izdevusi divus singlus "pāris reizītes" un "piepumpētas", kas plašāku atpazīstamību ieguva "TikTok", kur pati arī aktīvi darbojas. Šogad divas no viņas sarakstītajām dziesmām ir iekļuvušas Eirovīzijas dziesmu konkursa Latvijas nacionālajā atlasē "Supernova". Atvara plāno 2024. gadā izdot debijas albumu.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!