Foto: Publicitātes foto

Pirmdien, 16. februārī, atzīmējot Latvijas Universitātes radio "Naba" atgriešanos FM viļņos (95,8) Rīgā un Pierīgā, radio "Naba" visas dienas garumā piedāvā īpašu svētku programmu un iespēju ieskatīties raidījumu aizkulisēs.

Turpmāk radio "Naba" sabiedrību uzrunās kā Latvijas Radio 6 programma, piedāvājot plašus un izvērstus alternatīvās mūzikas, kultūras un urbānās vides raidījumus un īpašas mūzikas plūsmas 24 stundas diennaktī.

Svētku programmu plkst. 8 sāks ilggadējie radio "Naba" mūzikas instruktori Ģirts Šolis, Jānis Vugulis, Jānis Heinsbergs un Jānis Kazulis, kas jaunajā programmā būs dzirdami vakaros. Viens no jaunās programmas stūrakmeņiem būs "Nabarīta" un "Nabavakara" instruktoru pārraides, kas ik dienu modinās, pavadīs ceļā un piedāvās sekot līdzi aktuālajam, interesantajam un smieklīgajam.

Svētku dienas rīta cēlienā piedalīsies arī viesi no Latvijas Radio, būs sarunas ar literatūras raidījuma "Bron-Hīts" un pusnakts mūzikas raidījuma "Mirklis pirms miera" vadītājiem.

Pusdienlaika programmā mikrofonus pārņems jaunākie mūzikas instruktori. No plkst. 12 studijā būs Eduards Ozoliņš ("Brīvsolis") un no plkst. 14 Atis Žagars (TOP25/TOP LV 10), kuri ne tikai piedāvās mūziku produktīvākai diena, bet arī uzņems ciemiņus - raidījumu "Vēstures ķīlis", "Bīstamie gadi", "Transplants", "Dievišķās balsis", "Re! Kovers", "Ej Apskrieties", "Kultūras ūnijas laiks / KŪL" un "Plastalīns" veidotājus.

Studentiem ierastajā laikā pirmdienas pēcpusdienā plkst. 16 raidījumā "Studentu pietura" paredzama studentu drūzmēšanās studijā, kurā tiksies divas raidījuma veidotāju paaudzes un īpaši viesi. Vakara programmu ievadīs vakara instruktori Kaspars Ozols un Mārtiņš Šmits kopā ar raidījumiem "Vecāks par 60 min", "Zinātnes vārdā" ,"Netīrais darījums", "Nezāle", "Pierasti ieraksti" un "Dabsolis".

Raidījumā "Atrastās skaņas" plkst. 19 pie Ilmāra Šlāpina viesosies jaunais Radio NABA folkmūzikas raidījums "Tumša nakte". Abi šie raidījumi pamīšus skanēs ik pārnedēļu, piedāvājot klausītājiem dabas skaņas, autentisku mūziku un aktualitātes folkmūzikā. Vakarā ap plkst. 21 ēterā raidījumu "Dabaskats" un "Stacija OB" instruktoru kopsapulce, tās darba kārtības svarīgākais punkts: koncerts studijā "Bob Marley pēdās", atzīmējot mākslinieka 70. gadskārtu. Ēterā Krūms, Ed, DJ Speiss un Konstantīna Raudives gars. Vakara turpinājumā platlenķa raidījums "Adata" Riharda Bražinska vadībā.

Visas dienas garumā būs dzirdami arī studijas ieraksti no mūziķu koncertiem radio "Naba" ēterā un festivāla "Laba Daba", būs spēles, konkursi un pārsteigumi.

Dienas noslēgumā radio klubā "Nabaklab" laika mašīnas cienīga koncertprogramma "Atpakaļ frekvencē", kur būs jūtama gandrīz visu Radio NABA DJ un instruktoru klātesamība, no plkst. 20 uz skatuves kāps muzikālās apvienības "Kaktu balles muzikanti" un "Inokentijs Mārpls", bet par dejām rūpēsies DJ Raitis no muzikāli viļņojošā raidījuma "Plūdums".

Latvijas Universitātes radio "Naba" – Latvijas Radio 6 – ir kultūras, urbāni inteliģentās vides un alternatīvā dzīvesveida sabiedriskais medijs, kas ik nedēļu piedāvā vairāk nekā 40 autorraidījumus par mūziku, kultūru, vēsturi, zinātni, vidi un cilvēkiem. Pilnu radio programmu var atrast www.naba.lv.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!