Foto: Publicitātes foto
Apmeklētāju ērtībām "Positivus" festivāls šogad piedāvās iespēju noīrēt VIP mājiņas dzīvošanai telšu pilsētiņā, lai izbaudītu festivāla atmosfēru no sākuma līdz beigām, izguļoties īstā gultā, bet nepalaižot garām ne mirkli jautrības.

Kā informē festivāla rīkotaji, tiem, kuri nevēlas doties uz festivālu ar savu telti, būs pieejama telšu īre. Savukārt kemperu iemītniekiem atvēlētā zona būs krietni ērtāka un plašāka.

Pirmo reizi "Positivus" festivālā īrei būs pieejamas īpašas mājiņas, kurās mitināties varēs līdz pat četru cilvēku kompānija. Aizslēdzamajās mājiņās būs pieejama elektrība un matrači vienam līdz četriem cilvēkiem, un tās būs drošas kā pret garnadžiem, tā samirkšanu un plūdiem (ja gadīsies spēcīgāka lietsgāze, mājiņas sienas, jumts un augstā grīda nodrošinās, ka mantas un guļvietas paliek sausas). Katram mājiņas iemītniekam papildus jāiegādājas arī biļete ieejai telšu pilsētiņā.

Jau vairākus gadus Positivus festivālā ir pieejams telšu īres pakalpojums "Rent-a-Tent", ko nodrošina tūrisma preču tirgotājs "Gandrs" - tos apmeklētājus, kuri nevēlas pārvadāt un celt savu telti, telšu pilsētiņā sagaidīs jau uzslieta telts divām personām. Izvēloties šo pakalpojumu, katram telts iemītniekam papildus telts īrei jāiegādājas telšu pilsētiņas ieejas biļete.

Domājot par kemperu iemītnieku ērtībām, šogad "mājiņām uz riteņiem" atvēlētā zona būs būtiski paplašināta un atradīsies pretī ieejai telšu pilsētiņā, nevis tās teritorijā kā līdz šim. Kemperu zonā būs atsevišķas tualetes un tā būs norobežota no festivāla apmeklētājiem paredzētās autosstāvietas. Ja kempera iemītnieki vēlēsies iekļūt telšu pilsētiņā, lai izmantotu tur pieejamos pakalpojumus, papildus jāiegādājas telšu pilsētiņas ieejas biļetes.

Ja festivāla apmeklētāji tomēr izvēlas ierasties ar savu telti, lai izjustu un piedzīvotu īsteno festivāla garu, telšu pilsētiņā kā allaž būs iespēja uzsliet pašiem savu telti, ja iegādāta biļete ieejai telšu pilsētiņā.

Sadarbībā ar JSYK telšu pilsētiņā šogad darbosies arī veikals, kurā varēs iegādāties piepūšamos matračus, guļammaisus un citas noderīgas lietas savas telts labiekārtošanai, lai festivāls būtu kā otrās mājas.

Positivus festivāla telšu pilsētiņa būs atvērta no ceturtdienas, 14. jūlija plkst.17.00 līdz pirmdienas, 18. jūlija plkst.16.00. Festivāla apmeklētāju ērtībām telšu pilsētiņā būs pieejama mantu glabātuve, kā arī būs iespējams uzlādēt mobilos tālruņus. Telšu pilsētiņā darbosies dušas, kurās uzstādītas atsevišķas kabīnes. Par apmeklētājiem rūpēsies plašs ēdinātāju loks – svaigi pagatavotas brokastis vai pusdienas varēs iegādāties uz vietas.

Ieejas biļete telšu pilsētiņā ir derīga tikai kopā ar festivāla biļeti. Ja iegādāta ieejas biļete festivāla vienas dienas apmeklējumam, telšu pilsētiņā atļauts pavadīt tikai attiecīgo dienu un tai sekojošo nakti.

Ieeja telšu pilsētiņā maksā 10 eiro. Kempera vietas cena bez elektrības pieslēguma – 40 eiro; kempera vietas cena ar elektrības pieslēgumu – 70 eiro."Gandra" "Rent-a-Tent" telts īre (1-2 personām) – 65,00 eiro + ieeja telšu pilsētiņā katram telts iemītniekam. VIP mājiņas īre (1-4 personām) – 300, 00 eiro + ieeja telšu pilsētiņā katram mājiņas iemītniekam.

Jau ziņots, ka "Positivus" 10. jubilejas festivāls notiks no 15. līdz 17. jūlijam.

2016. gada "Positivus" festivāla programma uz galvenajām skatuvēm:

Ellie Goulding, "M83", Iggy Pop, "Years & Years", "Hot Chip", John Newman, "Air", "Wolf Alice", Grimes, Richard Hawley, "Mercury Rev", Charles Bradley, "Oh Wonder", Seinabo Sey, C Duncan, "Ho99o9", San Fermin, "Cigaretts After Sex", "Arthur Beatrice", "The Japanese House", "Postaal", "Choir of Young Believers", Alise Joste, Ozols, "Dzelzs vilks", "Carnival Youth", "Mielavs un Pārcēlāji", "Skyforger", "DaGamba", "Sattellites LV", "Rīgas modes", "Super Besse".

Līdz festivāla sākumam gaidāmi vēl vairāki paziņojumi par māksliniekiem, kas uzstāsies uz "Positivus" sešām skatuvēm, tai skaitā galvenajām. Festivāla biļetes nopērkamaswww.positivusfestival.com,"Biļešu servisa" kasēs un "Nordea" bankomātos.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!