Foto: Kadrs no video, Latvijas Basketbola savienība

Patlaban tapšanas stadijā ir jauna pašmāju spēlfilma, kas vēstīs par Latvijas sporta leģendu, Basketbola slavas zālē iekļauto Uļjanu Semjonovu. Galveno lomu tajā spēlēs Dailes teātra aktieris Kārlis Arnolds Avots, kuru skatītāji zina gan pēc filmām "Janvāris" un "Padomju džinsi", gan vairākām lomām Dailes teātrī. Jaunā filma ir viņa paša izlolots projekts un aktieris uzskata – neviens cits labāk par viņu Uļjanas Semjonovas stāstu nevarēs izstāstīt.

"Tas būs izaicinoši. Tā kā spēlēšu sievieti, šobrīd mēģinu pēc iespējas vairāk zaudēt muskuļu masu. Vīrieša ķermenis, protams, ir citādāk uzbūvēts. Lai arī Uļa ir ārkārtīgi spēcīgas miesasbūves, vīrieša ķermeņa reljefs ir atšķirīgs," stāsta Avots.

"Ja šis būtu ārzemju projekts, man būtu vesels medicīniskais štats, kas man palīdzētu gan nomest svaru, gan pielikt to kaut kur citur. Mūsu gadījumā vienkārši ejam to ceļu, kuru varam atļauties. Tas ir visgodīgākais veids, bez liekiem, mākslīgiem specefektiem."

"Ticu, ka šo stāstu varu izstāstīt. Arī pirmās trīs filmēšanas dienas liecina, ka būs ļoti jaudīga filma," uzsver aktieris.

Чтобы продолжить чтение, оформите абонемент.

Пожалуйста, подождите!

Мы подбираем для вас наиболее подходящее предложение подписки...

Loading...

Предложение о подписке не отображается? Пожалуйста, отключите блокировщик рекламы или перезагрузите страницу.
В случае вопросов пишите на konts@delfi.lv

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!