Foto: DELFI

Trešdien, 22. martā, kinoteātrī "Kino Citadele" "Scape" zālē notika režisora Staņislava Tokalova jaunākās filmas "Tas, ko viņi neredz" oficiālā pirmizrāde, ko apmeklēja arī filmas veidotāji.

Pēc filmas pirmizrādes notika saviesīgs pasākums kopā ar aktieriem un filmas radošo grupu. "Tas, ko viņi neredz" Latvijas kinoteātros skatāma no 24. marta.

Filmas "Tas, ko viņi neredz" sižeta pamatā ir medmāsas attiecības ar savu pacientu Nikolā, kurš, eksperimentējot ar mākslīgā intelekta radīšanu, ir nonācis dziļā komā. Nikolā gaida ilgs un grūts atveseļošanās periods, ko sarežģī mākslīgais intelekts "Anna", kuras mērķis ir panākt, lai Nikolā piederētu tikai viņai. Galvenajās lomās – aktieri no Krievijas Katerīna Špica un Jevgēnijs Tkačuks, kā arī Latvijas mākslinieki Andris Keišs, Arnis Līcītis, Elīna Dzelme, Jurijs Djakonovs.

Pirmizrādes īpašie seansi ar aktieru un radošās grupas piedalīšanos notiks arī citos kinoteātros Rīgā un Latvijā. 23. martā pasākums norisināsies kinoteātrī "Cinamon", 24. martā – kinoteātrī "Multikino", 25. martā – kinoteātrī "Silverscreen" Rēzeknē un Daugavpilī, 26. martā – kinoteātrī "Lora" Siguldā, 27. martā – Vidzemes koncertzālē "Cēsis" un Valmierā kinoteātrī "Gaisma", 29. martā – kinoteātrī "Splendid Palace" Rīgā, 1. aprīlī – kinoteātrī "Balle" Liepājā un kinoteātrī "Kino Rio" Ventspilī.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!