Фото: Publicitātes foto
Ir noslēgusies jaunā Latvijas mini komēdijseriāla "Pilna pastkaste" filmēšana. LMT oriģinālseriāls tapis pēc scenāristu Jāņa Skuteļa, Reiņa Pizika un režisores Unas Rozenbaumas idejas, tā četras sērijas vēsta par kādas Latvijas mazpilsētas notikumiem mūsdienās, kur sižeta centrā ir notikumi vietējā pasta nodaļā.

Kā vēsta seriāla veidotāji, tas pie skatītājiem LMT Viedtelevīzijā nonāks šī gada oktobrī.

Seriāla "Pilna pastkaste" notikumu centrā ir četrdesmitgadīgais Ādams Rieksts, kurš nupat vēl bija ētera personība kādā no Latvijas radiostacijām Rīgā, taču pēc tiešraides konflikta ar klausītāju no provinces darbu vairs turpināt nevar. Emociju uzplūdā viņš pamet Rīgu un ar savu auto traucas, kur deguns rāda. Tam, ka viņš apstājas kādā ciematā pie jūras, nav nekāda racionāla pamatojuma. Varbūt tas ir likteņa pirksts, bet varbūt divu gudro, kuri sēž uz soliņa miesta centrā un allaž komentē visu notiekošo, burvestība, taču pēc dažām stundām Ādams jau ir vietējās pasta nodaļas darbinieks. Sākas jauna ēra gan viņa dzīvē, gan ciemata vēsturē, un tikai retais spēj saprast, ka tas nav joks, seriāla notikumus ieskicē tā veidotāji.

Фото: Publicitātes foto

Seriāla režisore ir Una Rozenbauma, operators – Jānis Eglītis, seriāla māksliniece – Kristīne Abika, lomās – aktieri: Baiba Broka, Jānis Skutelis, Anta Aizupe, Imants Strads, Ģirts Krūmiņš, Marija Luīze Meļķe, Toms Treinis un Matīss Ozols. Filmas kostīmu māksliniece – Marta Treine, grima māksliniece – Dzintra Bijubena, asociētā producente un izpildproducente – Anete Ruperte, producenti – Inese Boka-Grūbe un Gints Grūbe, bet scenārija konsultants – Ivo Briedis.

"Mūsu prieks, līksmība un lepnums ir mūsu spožā zvaigžņu komanda - Baiba Broka, Anta Aizupe, Jānis Skutelis, Imants Strads, Ģirts Krūmiņš, Marija Luīze Melķe, Raimonds Celms. Katrs no tiem nepiespiesti ir atradis jaunu izteiksmes formu mūsu līksmajā un neparastajā stāstā par to, kā lauciniekiem izskatās pilsētnieki un pilsētniekiem laucinieki." stāsta seriāla režisore Una Rozenbauma.

Seriāls top filmu studijā "Mistrus Media", kas iepriekš veidojusi daudzsēriju filmu "Emīlija. Latvijas preses karaliene", spēlfilmas "Janvāris", "Sema ceļojumi", "Maiņa", "Tēvs Nakts" un "Melānijas hronika".

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !