Foto: Publicitātes foto

2015. gada 11.aprīlī plkst. 12:00 Kalnciema kvartālā sadarbībā ar Latvijas Mākslas akadēmiju tiks atklātas jau piektās "Mākslas medības" - jauno mākslinieku darbu izstāde un pārdošana. "Mākslas medībās" varēs doties no 11. līdz 28.aprīlim.

"Mākslas medības" ir Kalnciema kvartāla un Latvijas Mākslas akadēmijas kopīga iniciatīva, kas gan mākslas zinātājiem, gan interesentiem vienkopus ļauj iepazīt un iegādāties spilgtāko pašmāju jauno mākslinieku darbus. Piektajās "Mākslas medībās" būs apskatāmi un iegādājami Sandras Strēles, Madaras Neikenas, Artas Kalniņas, Viviannas Maijas Staņislavskas, Dāvja Ozola, Zīles Ziemeles, Sabīnes Verneres un daudzu citu jauno mākslinieku darbi.

Izstādes atklāšanas ietvaros pasākuma apmeklētājiem būs iespēja ne tikai pirmajiem izvēlēties darbus, bet arī klātienē satikt pašus māksliniekus un gūt padomus mākslas darbu iegādē.

Latvijas Mākslas akadēmijas studentu darbu kolekcija "Mākslas medību" norises laikā tiks regulāri papildināta ar jauniem darbiem un būs apskatāma Kalnciema kvartāla galerijā un Vīnu veikala zālē katru dienu, izņemot svētdienas, no plkst. 10.00 līdz 22.00.

"Mākslas medības" ir lieliska iespēja ne vien ielūkoties pašmāju mākslas aktualitātēs, bet arī sniegt būtisku ieguldījumu jauno autoru nākotnē.

Paralēli izstādes atklāšanai 11.aprīlī no 10.00 līdz 16.00 norisināsies arī tradicionālais zemnieku un amatnieku tirdziņš.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!