Iznācis Gundegas Repšes sleju apkopojums 'Naži betonā'
Foto: Dienas Grāmata

Apgāds "Dienas Grāmata" izdevis rakstnieces un publicistes Gundegas Repšes jaunāko grāmatu "Naži betonā", kurā apkopotas pēdējo trīs gadu laikā tapušās slejas, kas tikušas publicētas "Tvnet" interneta vietnē "Klik" un laikraksta "Diena" pielikumā "KDi".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"…kopš 24. februāra Krievijas slepkavnieciskā iebrukuma Ukrainā es vairs nezinu neko. Par jebko – pilnīgi neko. Tad kālab turpināt rakstīt, jautāju sev diendienā un bezmiega klajumos. Jo es nejūtos sakauta, tāds paradokss. Ir diendienas izmisums un emocionāls pārsātinājums no informācijas neizsīkstošajām lavīnām un cilvēku ciešanu bezgalības, bet es apzinos, kā ar katru dienu norūdās morālā pretstāve. Klusa, kaut kur dvēseles dziļumos, kas neļauj izteikties propagandas stilistikā, bet varbūt arī šī atzīšanās var kādam noderēt, ja ir vajadzība dzirdēt otra apmulsumu Totālā Ļaunuma apstākļos," par savu jaunāko grāmatu reflektē rakstniece Gundega Repše.

"Gundegas Repšes, tāpat kā daudzu citu Latvijas inteliģentu, rakstītais par šo laikmetu ir vēstures dokumenti. Bez to zināšanas nākotne nebūs izprotama. Un arī vēlāk radīto literatūras un mākslas darbu būtība ne. Jo līdz ar ārējo pasauli mainās arī iekšējā, kas gūst savu izteiksmi mākslā," grāmatu "Naži betonā" raksturo literatūrzinātniece Anita Rožkalne.

Tags

Dienas Grāmata Gundega Repše
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form