Lasījumu ciklā 'Process' uzstāsies Bākule-Veira, Bērziņš un Pelšs
Foto: Ģirts Raģelis/F46/Literature without borders

Piektdien, 28. aprīlī, Latvijas Rakstnieku savienības (LRS) telpās norisināsies sestais lasījumu un sarunu cikla "Process" pasākums. Šoreiz tajā uzstāsies dzejnieki Uldis Bērziņš un Einārs Pelšs, kā arī dzejniece Elīna Bākule-Veira.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Uldis Bērziņš, kurš nupat saņēmis Latvijas Literatūras Mūža balvu, pasākumā lasīs turku kolēģa, šobrīd populārākā turku dzejnieka Ataola Behramoglu dzeju.

Ataolam Behramoglu 13. aprīlī apritēja 75 gadi. Viņš ir vienīgais turku dzejnieks, kuram jau dzīves laikā uzsliets piemineklis Bešiktašas Dzejnieku dārzā Stambulā, Bosfora eirokrastā. Jāpiebilst, ka Behramoglu top grāmata latviešu valodā, Ulža Bērziņa atdzejojumos.

Elīna Bākule-Veira rādīs dzejas video un lasīs savus jaunākos dzejoļus, kas tapuši ceļojot.

Savukārt Einārs Pelšs savu gaidāmo lasījumu raksturo kā vienu dzejoli "jeb Puškins un Rainis caur Pelša prizmuismu". "No simbolisma līdz zaibalismam," raksta dzejnieks.


Pēc lasījuma norisināsies sarunas ar autoriem. 
Pasākuma sākums – pulksten 19.00, LRS telpās (Aleksandra Čaka ielā 37-1.). Ieeja pasākumā – bez maksas.

Literāro lasījumu ciklu "Process" Latvijas Rakstnieku savienība sāka rīkot 2016. gada nogalē. Tā mērķis ir pulcēt literātus un lasītājus Latvijas Rakstnieku savienības telpās uz regulārām tikšanās reizēm, kurās tiek lasīt jauni teksti, pārrunāts teksta tapšanas process un citi kolēģiem aktuāli temati.

Tags

Uldis Bērziņš
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form