Ziedojumu akcijā Likteņdārzam saziedo 30 875 eiro
Foto: Uģis Nastevičs, The Garden Of Destiny / cc

Astotajā ziedojumu akcijā "Top Latvijas Likteņdārzs!" dārza būvniecības turpināšanai saziedoti 30 875 eiro, informēja "Kokneses fonda" pārstāve Linda Peciņa.

Zvanot pa ziedojumu tālruni, Likteņdārzā uz vietas un uz "Kokneses fonda" norēķinu kontu kopš akcijas sākuma - 18.jūlija - saņemti 30 875 eiro. Saņemtie līdzekļi tiks ieguldīti turpmākajos dārza darbos vēl šajā rudenī.

Akcijas koncertā, ko varēja vērot arī Latvijas Televīzijas tiešraidē 6.augusta vakarā, uzstājās dažādi latviešu mākslinieki, piepildot dārzu ar pozitīvu enerģiju. Savu talantu Likteņdārzam ziedoja vienas no pašmāju radošākajām grupām, solo māksliniekiem un koriem, stāsta fonda pārstāve.

Ziedojumu akcija ir gadskārtēja tradīcija. Lai kuplinātu Likteņdārza apmeklētāju pulku, vasarai promejot un rudenim sākoties, iedzīvotāji tiek aicināti vest zemi Lielajam kalnam un savus pelēkos laukakmeņus amfiteātrim, kā arī ziedot bruģakmenim ar savu vārdu Likteņdārza Ābeļu alejā. Nākamie bruģakmeņi Likteņdārza draugu alejā tiks iebruģēti uz šā gada 18. novembri.

Tags

Koknese Latvijas Televīzija Likteņdārzs

Comment Form