Gada pēdējā darba dienā Radio NABA piedāvās ikgadējo Top 100
Foto: Publicitātes foto

Gada pēdējā darba dienā, 30. decembrī, no pulksten 10.00 līdz 18.00 Latvijas Radio 6 – LU radio NABA FM 95,8 programmā būs iespēja dzirdēt gada aktuālāko kompozīciju apkopojumu "Top 100", kas veidots atbilstoši radio klausītāju balsojumam visa 2019. gada laikā, portālu "Delfi" informē radiostacijas pārstāve Anete Enikova.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Klausītāji varēs piedalīties arī izsludinātajā prognožu spēlē – uzminēt trīs populārākās kompozīcijas.
Gada nogalē "Top 100" ir viena no senākajām Radio NABA tradīcijām, kas šogad radio ēterā notiks jau septiņpadsmito reizi. Šo gadu laikā par klausītāju favorītiem ir kļuvušas tādas muzikālas apvienības kā Fever Ray, Moby, Chinawomen, "Röyksopp", "Beach House", "Mogwai", "Arcade Fire", "The Cure", u.c. Savukārt 2018. gadā par šī topa pirmās vietas ieguvēju kļuva pašmāju mūziķis, dziesminieks un dzejnieks Imants Daksis. Šogad Radio NABA kā allaž piedāvās plašu un daudzveidīgu jaunākās mūzikas topu gada noslēgumā, vienuviet apkopojot svaigākos un klausītāju novērtētākos skaņdarbus. Programma būs klausāma FM 95,8 Rīgā un tās apkārtnē, bet visur citur portālos naba.lv, LSM.lv un mobilajās lietotnēs.

2019. gada klausītāju 100 iecienītākās dziesmas tiek apkopotas no raidījumiem Radio NABA "Top 25" un "Top 10 LV", ko šogad vadīja Atis Žagars un Valters Mednieks. Radio NABA topi ēterā skan katru nedēļu piektdienās, ik reizi tajā tiek iekļautas līdz pat desmit jaunām kompozīcijām. "Top 10 LV" apkopotas jaunākās Latvijas izpildītāju kompozīcijas, savukārt "Top 25" paredzēts ārvalstu melodijām.

NABA topos 2019. gada laikā kopā pabijušas 408 aktuālas kompozīcijas, no kurām vairāk nekā 30% ir Latvijas izpildītāju darbi. Kopā par kompozīcijām klausītāji atdevuši gandrīz 42 tūkstošus balsu. Topā pārstāvētas dažādu stilu kompozīcijas, kā arī plašs valstu un valodu spektrs. Apkopojot rezultātus, tiek ņemts vērā balsu skaits, vieta un tas, cik nedēļas kompozīcija atradusies topa sarakstā.

Ar populārāko kompozīciju simtnieku iepazīstinās Radio NABA mūzikas instruktori Jānis Vuguls, Jānis Kazulis, Kaspars Eglītis un Atis Žagars.

No piektdienas pulksten 14.00 līdz pirmdienas pulksten 14.00 klausītāji var piedalīties prognožu spēlē naba.lv, mēģinot noteikt tās trīs kompozīcijas, kas ieņems visaugstākās vietas šajā topā. Pieci pareizo atbilžu iesniedzēji, prognozētāji saņems Radio NABA balvas.

Tags

Radio Naba
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form