Foto: Publicitātes foto
Lai arī krāsots patriotiskās krāsās, novembris ir bijis muzikāli visai daudzveidīgs. Līdzās pašmāju mūziķu iedziedātām senām strēlnieku dziesmām un valsts dibināšanas jubilejai publicētiem skaņdarbiem, tapušās jaunas dziesmas dažādos žanros.

Īpaši ražīgs novembris bija grupai "Jumprava", kura izdeva gan jaunu albumu "Insomnia", gan pārizdeva 1989. gadā radīto vinila plati "Pilsēta", turklāt nospēlēja pilnībā izpārdotu koncertu "Arēnā Rīga" par godu savai 25. jubilejai. Šie notikumi vainagojās ar jaunu singlu "Strīds", gan 90. gadu dziesmas "Lēna upe" jaunu versiju, turklāt savu interpretāciju par "Jumpravas" slaveno dziesmu "Peldētājs" izveidoja reperis Ozols.

Tāpat jaunas dziesmas klausītājiem piedāvāja dziedātājas Patrisha un Evija Smagare, savu 25. jubileju ar koncertu un jaunu dziesmu nosvinēja "Sanctimony", bet Kārļa Skalbes pasaku "Kaķīša dzirnavas" jaunās skaņās atklāja "Gas of Latvia".

Ozols izdod 'Jumpravas' dziesmu 'Peldētājs' jaunā skanējumāReperis Ozols, sadarbojoties ar bītmeikeri Niklāvu, izdod grupas "Jumprava" leģendāro dziesmu "Peldētājs" jaunā skanējumā.
Lasīt vairāk

'Gas of Latvia' publicē Skalbes iedvesmotu skaņdarbu 'Trejdeviņi loki'Svinot Kārļa Skalbes 140. jubileju un Latvijas simtgadi, "Radio NABA" laidis klajā savu jaunāko muzikālo izlasi "Skalbe. Dzirnavās", kuras iedvesmas avots ir latviešu tautai tik iemīļotā pasaka "Kaķīša dzirnavas". Jaunāko kompozīciju no izlases – skaņdarbu "Trejdeviņi loki" – piesaka mūziķis Andris Indāns ar projektu "Gas of Latvia".
Lasīt vairāk

Sena 'Jumpravas' dziesma atdzimst jaunā skanējumāJaunās skaņās atdzimusi grupas "Jumprava" 90. gadu dziesma "Lēna upe", ko no jauna ierakstījuši paši grupas dalībnieki kopā ar draugiem – Normundu Pauniņu, Ati Ieviņu, Kristīni Zadovsku, Ainaru Mielavu, Juri Kaukuli, Antru Stafecku, Ozolu un Ievu Kerēvicu.
Lasīt vairāk

Par godu 25. jubilejai 'Sanctimony' publicē jaunu dziesmuSestdien, 23. novembrī, klubā "Melnā piektdiena" 25 gadu jubileju koncertu svinēja grupa "Sancitimony" un par godu jubilejai publicēta jauna dziesma, portālu "Delfi" informē grupas pārstāvji.
Lasīt vairāk

'Pienvedēja piedzīvojumi' izdod nākamo singlu no albuma 'Nelaiks'Grupa "
Pienvedēja Piedzīvojumi
" laidusi klajā trešo singlu – dziesmu "Notici" – no sava jaunākā albuma "Nelaiks", kas nesen iznācis izdevniecības "MicRec" paspārnē un izpelnījies mūzikas profesionāļu un kritiķu, kā arī klausītāju atzinību.

Lasīt vairāk

Dziedātāja Patrisha publicē dziesmu 'Lai tev sāp'Dziedātāja
Patrisha
izdevusi dziesmu "Lai tev sāp", kas ir vēstnesis pavisam drīz gaidāmajam mūziķes mini albumam. Šis ir jau trešais singls sadarbībā ar "Universal Music" izdevniecību un stāsta par emocijām, kas nebūs svešas nevienam, kas kādreiz juties sāpināts.

Lasīt vairāk

Arstarulsmirus piesaka gaidāmo albumu un publicē jaunu dziesmuTrešdien, 13. novembrī, lielākajās straumēšanas un mūzikas lejupielādes platformās nonāk mūziķa
Arstarulsmirus
dziesma "Citādi", kas ir pirmais oficiālais singls no nākamā gada sākumā gaidāmā albuma "Skatu punkti". Šis būs pirmais albums sērijā – "Vēlējuma dziesmas", portālu "Delfi" informē mūziķa pārstāvji.

Lasīt vairāk

'Ezeri' laiž klajā otro singlu no topošā albuma un aicina uz koncertuPašmāju apvienība "
Ezeri
" laiž klajā otro singlu "Fine Line" no otrā studijas albuma "Sāls", kas dienasgaismu ieraudzīs piektdien, 1. novembrī, kā arī aicina uz albuma prezentācijas koncertu Kaņepes Kultūras centrā, portālu "Delfi" informē apvienības pārstāvji.

Lasīt vairāk

Imants Daksis publicē Tibetai veltītu videoklipuMūziķis
Imants Daksis
publicē pirmo dziesmu "Vētrasputns" no šoziem gaidāmā albuma un aicina uz īpašu pasākumu labdarības veikalā "Otrā elpa", portālu "Delfi" informē izdevniecības "Lauska" pārstāvji.

Lasīt vairāk

Grupai 'Jumprava' tapis jauns video Dagmāras Legantes režijāGrupa "Jumprava" laidusi klajā jaunu dziesmu "Strīds", kuras video versijas režisore ir
Dagmāra Legante
.

Lasīt vairāk

Evija Smagare laiž klajā trešo singlu no gaidāmā albumaPiektdien, 29. novembrī, dziedātāja un dziesmu autore Evija Smagare publicē trešo singlu "Lai noskan klusums", kas tapis sadarbībā ar pašmāju jauno talantu, reperi Nakts.
Lasīt vairāk

Reperis Ozols publicē singla 'Mūžība' video


Gadu pēc albuma "Neona pilsēta" izdošanas, reperis Ozols laidis klajā jaunu videoklipu dziesmai "Mūžība", kas arī atrodama šajā albumā.

Lasīt vairāk

'Neon Saturdays' publicē jaunu dziesmu 'Klejo sirds'

Pašmāju grupa "Neon Saturdays" trešdien, 13. novembrī, nodod klausītājiem savu nākamo singlu un videoklipu. Dziesma "Klejo sirds" ir stāsts par naiviem miera un patiesas laimes meklējumiem romantiskās attiecībās.

Lasīt vairāk

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!