Klātienē un tiešraidēs norisināsies sestais 'Jūrmalas festivāls'
Foto: Publicitātes foto

Ievērojot valstī noteiktos pulcēšanās ierobežojumus un nodrošinot visus nepieciešamos drošības pasākumus, no 22. jūlija līdz 4. augustam Dzintaru koncertzālē norisināsies sestais "Jūrmalas festivāls". Šā festivāla jaunums būs koncerta tiešraides internetā koncertstudijā ar mūziķi Jāni Šipkēvicu, portālu "Delfi" informē rīkotāji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Festivāla programmā ir notikušas izmaiņas. Ņemot vērā spēkā esošos pulcēšanās ierobežojumus, koncertos starp klausītājiem tiks nodrošināta divu metru distance, tāpēc Dzintaru koncertzāles sēdvietu izkārtojums ir mainīts, katru koncertu klātienē varēs apmeklēt līdz 500 klausītāju.

Klausītāji, kuri bija iegādājušies biļetes uz koncertiem – "Veltījums Marisam Jansonam", "Dzimuši Latvijā" un "Raimonds Pauls. Pasaules kino mūzika", varēs apmainīt iepriekš iegādātās biļetes pret jaunām. Lai veiktu biļešu apmaiņu, organizatori lūdz zvanīt Dzintaru koncertzāles biļešu administratoram pa tālruni 26377077 darba dienās no pulksten 9.00 līdz 17.00. Apmaināmo biļešu skaits ir ierobežots – 497 vietas (iepriekšējo 2100 vietā) un biļešu apmaiņu iespējams veikt līdz šī gada 17. jūlijam. Tiem, kuriem nebūs iespējams biļetes apmainīt, nauda par biļetēm tiks atgriezta.

Festivāla programmu ir papildinājuši arī divi jauni koncerti "Trīs Osokini" un "Aleksandrs Antoņenko un Reinis Zariņš". Biļetes uz tiem ir pieejamas "Biļešu paradīzes" tirdzniecības vietās.

Rīkotāji arī informē, ka trīs līdz šim plānotie koncerti ir atcelti – "Brodvejas mūziklu zelta izlase", "Ksenija Sidorova un Džordžs Harliono" un "Galā koncerts. Skaistākās operu ārijas". Naudas atgriešana par iegādātajām biļetēm notiek sekojoši:

ja biļetes ir iegādātas interneta veikalā bilesuparadize.lv, tad nauda biļešu nominālvērtībā tiks atgriezta biļešu pircēja bankas kontā bez klienta pieprasījuma līdz 2020. gada 3. jūlijam;

ja biļetes ir iegādātas "Biļešu paradīzes" kasē, tad naudu par iegādātajām biļetēm to nominālvērtībā var saņemt atpakaļ jebkurā "Biļešu paradīzes" kasē.

Uz visiem "Jūrmalas festivāla" koncertiem klausītājiem būs iespējams iegādāties arī tiešraides biļetes un skatīties koncertus attālināti ar interneta tiešraides starpniecību. Tos koncertstudijā vadīs mūziķis Jānis Šipkēvics.

"Jūrmalas festivāla 2020" jaunā programma:

22. jūlijā pulksten 20.30 – Jūrmalas festivāla atklāšana. "Trīs Osokini"

Jau trešo gadu "Jūrmalas festivāla" programmu papildinās viens no gaidītākajiem klaviermūzikas koncertiem – "Trīs Osokinu" dinastijas koncerts Dzintaru koncertzālē. Koncertā skanēs Friderika Šopēna, Roberta Šūmaņa, Aleksandra Skrjabina, Fransisa Pulenka un Morisa Ravēla klaviermūzikas pērles.

24. jūlijā pulksten 20.30 – "Dzimuši Latvijā" (pārcelts no 31. jūlija)

Turpinot Latvijas simtgadē iedibināto tradīciju, šajā koncertā uzstāsies izcili Latvijā dzimuši mūziķi, kuri ieguvuši plašu starptautisku atzinību – operdziedātājs Aleksandrs Antoņenko, pianists Reinis Zariņš, vijolnieks Raimonds Ozols, pianisti Sergejs un Andrejs Osokini un vijolniece Kristīne Balanas. Viņiem uz Dzintaru koncertzāles lielās skatuves pievienosies jaunie Latvijas talanti un valsts kamerorķestris "Sinfonietta Rīga". Koncerta diriģents – starptautiski atzītais Berlīnes Komiskās operas muzikālais vadītājs Ainārs Rubiķis.

Klausītājiem, kuri iegādājušies biļetes uz 31. jūlija koncertu "Dzimuši Latvijā" un vēlas apmeklēt šo pārcelto koncertu 24. jūlijā, organizatori piedāvā apmainīt iepriekš iegādātās biļetes. Lai veiktu biļešu apmaiņu, jāzvana uz Dzintaru koncertzāles biļešu administratoram pa tālruni 26377077 darba dienās no pulksten 9.00 līdz 17.00.

28. jūlijā pulksten 20.30 – Saullēkta koncerts pludmalē

Turpinot pagājušajā gadā aizsākto unikālo pieredzi, 28. jūlija rītā pulksten 04.00 Dzintaru pludmalē ar ērģeļmūzikas skaņām saullēktu sagaidīs pasaulslavenā latviešu ērģelniece, Hamburgas Elbas filharmonijas goda māksliniece Iveta Apkalna. Koncerts sāksies tumsā pirms saullēkta, savu kulmināciju sasniedzot saulei lecot ap plkst. 5.15. Tur majestātiskās ērģeļmūzikas skaņas saplūdīs ar vēja, jūras un koku šalkoņu, piedzīvojot nedzirdētu dabas un ērģeļmūzikas mijiedarbību. Koncertu būs iespējams klausīties gan pludmalē, gan arī uz ūdens, ierodoties ar savu laivu. Ieeja bez maksas.

29. jūlijā pulksten 20.30 – Veltījums Marisam Jansonam (pārcelts no 28. jūlija)

Izrādot cieņu pasaulslavenajam latviešu diriģentam Marisam Jansonam, "Jūrmalas festivālā", kā plānots, izskanēs maestro veltītais koncerts, tomēr programmā plānotas izmaiņas. Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra, vijolnieces Kristīnes Balanas un diriģenta Andra Pogas izpildījumā baudīsim Pētera Čaikovska 6. simfoniju un Maksa Bruha vijolkoncertu.

Klausītājiem, kuri iegādājušies biļetes uz 31. jūlija koncertu "Dzimuši Latvijā" un vēlas apmeklēt šo pārcelto koncertu 24. jūlijā, organizatori piedāvā apmainīt iepriekš iegādātās biļetes. Lai veiktu biļešu apmaiņu, jāzvana uz Dzintaru koncertzāles biļešu administratoram pa tālruni 26377077 darba dienās no pulksten 9.00 līdz 17.00.

30. jūlijā pulksten 20.30 – Raimonds Pauls. Pasaules kino mūzika (pārcelts no 29. jūlija)

Maestro Raimonds Pauls muzicēs kopā ar Latvijas Radio bigbendu un "Sinfonietta Rīga" stīgu grupu aicinās pastaigā pa pasaules kino mūzikas lappusēm.

Klausītāji, kuri iegādājušies biļetes uz 29. jūlija koncertu "Raimonds Pauls. Pasaules kino mūzika" un vēlas apmeklēt šo pārcelto koncertu 29. jūlijā, organizatori piedāvā apmainīt iepriekš iegādātās biļetes. Lai veiktu biļešu apmaiņu, biļešu īpašnieki aicināti zvanīt Dzintaru koncertzāles biļešu administratoram pa tālruni 26377077 darba dienās no pulksten 9.00 līdz 17.00.

Informējam, ka sakarā ar valstī spēkā esošajiem ierobežojumiem, Dzintaru koncertzāles sēdvietu izkārtojums ir mainīts un apmaināmo biļešu skaits ir ierobežots - 497 vietas (iepriekšējo 2100 vietā). Biļešu apmaiņu iespējams veikt līdz šī gada 17. jūlijam. Tiem, kuriem nebūs iespējams biļetes apmainīt, nauda par biļetēm tiks atgriezta.

4. augustā pulksten 20.30 – Jūrmalas festivāla noslēgums. Aleksandrs Antoņenko un Reinis Zariņš

Šā gada "Jūrmalas festivāla" noslēguma koncertā uz Dzintaru koncertzāles skatuves satiksies divi pasaulslaveni Latvijas mūziķi – operdziedātājs Aleksandrs Antoņenko un pianists Reinis Zariņš. Programmā Riharda Vāgnera, Riharda Štrausa un citu Rietumeiropas klasiķu skaistākās solodziesmas.

Biļetes uz koncertiem pieejamas "Biļešu paradīzes" tirdzniecības vietās un internetā.

Tags

Aleksandrs Antoņenko Andrejs Osokins Dzintaru koncertzāle Jūrmalas festivāls Reinis Zariņš
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form