Videoklips tapis kā turpinājums jau ziemā aizsāktajam videostāstam par Kārli Lāci un Aiju Vītoliņu.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Sanācis tā, ka pirmajam singlam "Pilns kociņš tumšsarkanu ķiršu" no jaunā albumam "Lācis.Aija.Divatā" video tika uzfilmēts rudenī, bet otru video uzfilmējām ziemā, dziesmai "Marijas Stjuartes valsis un Džuljetas dziesma". Sapratām, ka sāk veidoties tāds kā četru gadalaiku cikls un ka nākamais video jāfilmē vasarā kā stāsta turpinājums. Domāju, ka stāsts ar šo nenoslēgsies un to turpināsim, kad iestāsies cikla trūkstošais gadalaiks - pavasaris," par video tapšanu stāsta Kārlis Lācis.

"Dziesma "Kādām dīvainām kustībām" ir viena no mīļākajām, ko Lācis man ir uzrakstījis. Vienmēr to dziedot, izstāstu šo stāstu kā pirmoreiz gan sev, gan klausītājiem. Caur skaisto melodiju un Ziedoņa maģiskajiem vārdiem katrs šīs dziesmas laikā var nonākt pie tā, kas viņam katram ir tas cilvēks ar tām dīvainajām acīm kā paegļu mežs…," par dziesmas īpašo nozīmi stāsta Aija Vītoliņa.

Mūzikas video autore: Elīna Veigule-Bernāne
Operators: Francis Gustavs-Lācis
Mūzika: Kārlis Lācis
Vokāls: Aija Vītoliņa
Vārdi: Imants Ziedonis
Mūzikas producents: Latvijas Radio, Latvijas Radio 3 Klasika
Skaņu režisors: Varis Kurmiņš

Tags

Aija Vītoliņa Kārlis Lācis
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form