Atradusies filmas 'Oļegs' operatoram piešķirtā 'Lielā Kristapa' statuete
Foto: Agnese Zeltiņa

Ir atradusies režisora Jura Kursieša filmas "Oļegs" operatoram Bogumilam Godfrejovam piešķirtā "Lielā Kristapa" statuete, kas bija pazudusi pēc apbalvošanas ceremonijas, informēja kinoteātra "Splendid Palace" pārstāve Laura Jansone.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Viņa klāstīja, ka 23. novembrī pulksten 15 kinoteātrī notiks filmas "Oļegs" īpašais seanss, kā arī kopā ar filmas radošo komandu tiks šķetināta filmas operatoram piešķirtās "Lielais Kristaps" pazudušās statuetes lieta. Pēc pasākuma balva tiks nodota filmas režisoram.

Ne Jansone, ne arī nacionālās kino balvas "Lielā Kristapa" rīkotāji nevēlējās atklāt, kādos apstākļos balva atrasta. Policijas iesaiste gan neesot bijusi nepieciešama.

Tikmēr sociālajā tīklā "Instagram" izveidots īpašs konts, kurā kāds asprātis atspoguļojis, kā zudušais "Lielais Kristaps" pavadījis laiku pēc svinīgās ceremonijas.

View this post on Instagram

Vispirms vajadzīga nauda. Bet tur jāsniedz kaut kādi projekti, nezini, cik iedos. Ai, nē.

A post shared by Lielais Kristaps (@pazudushais_kristaps) on Nov 15, 2019 at 2:44am PST

View this post on Instagram

Saules dievs Ra bija man labvēlīgs. Tālāk jūs jau saprotiet...

A post shared by Lielais Kristaps (@pazudushais_kristaps) on Nov 15, 2019 at 2:33am PST

View this post on Instagram

Tēvs, atpeldēju Tev pretī. Palika labāk.

A post shared by Lielais Kristaps (@pazudushais_kristaps) on Nov 15, 2019 at 2:25am PST

Jau vēstīts, ka pazudusi režisora Kursieša filmas "Oļegs" operatoram Godfrejovam piešķirtā "Lielā Kristapa" statuete. Statuete redzēta neilgi pēc ceremonijas Versaļas zālē kinoteātrī "Splendid Palace" kopā ar divām citām filmai "Oļegs" piešķirtajām balvām.

Filmas "Oļegs" producente Alise Ģelze pastāstīja, ka filmas režisors bija nolicis trīs saņemtās statuetes uz galda redzamā vietā, kamēr sniedza intervijas medijiem. Pēc intervijām secināts, ka viena no statuetēm ir pazudusi.

Ģelze pauda cerību, ka vajadzības gadījumā nacionālās kino balvas "Lielais Kristaps" organizatori izveidos statuetes kopiju, lai varētu to nosūtīt filmas operatoram Godfrejovam, kura ieguldījums filmas veidošanā ir nenovērtējams.

Filmas producente pieļāva, ka tā, iespējams, nebija nejauša balvas paņemšana, norādot, ka tā ir arī diezgan smaga.

"Kaut kas tāds notiek pirmo reizi. Mēs ceram, ka cilvēks, kas statueti paņēmis, atdos to atpakaļ, lai varam nodot to īpašniekam," sacīja Ģelze.

Ziņots arī, ka nacionālās kino balvas "Lielais Kristaps" pasniegšanas ceremonijā Kursieša filma saņēma balvu kā labākā pilnmetrāžas spēlfilma, par labāko aktieris otrā plāna lomā atzīts Dāvids Ogrodņiks, savukārt labākā spēlfilmas operatora balvu piešķīra Godfrejovam.

Tags

Filma Oļegs Lielais Kristaps
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form