Ar 'Skroderdienām Silmačos' Jāņus ielīgos Saulkrastos, Ikšķilē, Cēsīs, Bauskā un Kuldīgā
Foto: Publicitātes foto

Piecās Latvijas pilsētās – Saulkrastos, Ikšķilē, Cēsīs, Bauskā un Kuldīgā – laikā no 18. līdz 22. jūnijam notiks Jāņu ielīgošanas svinības ar Rūdolfa Blaumaņa "Skroderdienām Silmačos'' – tautā iemīļotu Dailes, Nacionālā un Valmieras teātra aktieru, kā arī estrādes solistu izpildījumā, stāsta izrādes pārstāvji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Piecās brīvdabas izrādēs skatītājus priecēs aktieri Ģirts Ķesteris, Zigurds Neimanis, Ieva Puķe, Regīna Devīte, Elīna Vāne, Mārcis Manjakovs, Gints Grāvelis, Imants Strads, Inta Tirole, Inese Ramute, Kārlis Neimanis, lomās iejutīsies arī dziedātāji Agnese Rakovska, Nikolajs Puzikovs un Ieva Sutugova. Katru iestudējumu kuplinās arī vietējie deju un koru kolektīvi.

„Laiki iet, bet vērtības paliek. „Skroderdienas Silmačos'' ir viens no pierādījumiem, ka, mainoties skatītāju paaudzēm, labākās un trāpīgākās latviešu izrādes vienmēr rod ceļu pie skatītājiem," saka jaunās izrādes režisors un „skroderdienu" veterāns Zigurds Neimanis, kurš izrādē atkal atveidos Ābramu.

18. jūnijā izrāde notiks Saulkrastu brīvdabas estrādē, 19.jūnijā - Ikšķiles brīvdabas estrādē, 20.jūnijā - Cēsu pils parka estrādē, 21.jūnijā - Bauskas pilskalna estrādē un 22. jūnijā Kuldīgas pilsētas estrādē. Izrāžu sākums - plkst. 20.00. Izrāžu laikā ieplānota arī gardu ēdienu un dzērienu baudīšana, bet pirmsjāņu rosību papildinās neliels gadatirgus. Tādēļ skatītāji laipni aicināti ierasties jau no plkst. 18, stāsta pasākuma organizatori.

Biļetes jau pieejamas iepriekšpārdošanā Biļešu paradīzes kasēs, kā arī būs nopērkamas estrādēs pirms izrādēm.

Tags

Bauska Gints Grāvelis Ģirts Ķesteris Ieva Puķe Ieva Sutugova Ikšķile Kuldīga Nikolajs Puzikovs Regīna Devīte Skroderdienas Silmačos Zigurds Neimanis Valmiera
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form