Foto: Publicitātes foto

Grupa "Sudden Lights" nule saņēmusi divus "Zelta mikrofonus" par sasniegumiem iepriekšējā gadā, un un nāk klajā ar vairākiem jaunumiem. Mākslinieki 15. martā klausītāju vērtējumam nodod savu jauno dziesmu angļu valodā – "Eastern European Dream".

Par dziesmu grupa stāsta: "Mēs kā sabiedrība Baltijas valstīs dzīvojam uz pastāvīgi plāna ledus, joprojām neesam spējuši aizmirst savu padomju pagātni, un mums joprojām ir jābaidās no kara izcelšanās mūsu valstīs. Šajā dziesmā mēs vēlamies, lai mēs varētu dzīvot savu dzīvi, mīlēt viens otru un darīt to, ko gribam, nebaidoties. Amerikāņu sapnis ir kļūt bagātam un slavenam, bet Austrumeiropas sapnis – mēs vienkārši vēlamies būt brīvi."

Aizvadītais gads grupai bija ļoti aktīvs un tas ir mudinājis radīt ko īpašu "Sudden Lights" ārvalstu klausītājiem. Nesen grupa viesojās ar koncertu Londonā, kur pirmo reizi izpildīja "Eastern European Dream", kas tolaik vēl nebija iznākusi. Tagad grupa dodas uz Lietuvu, kur dziesmu prezentēs televīzijā un divos koncertos. Pēc mēneša ar diviem koncertiem Tallinas mūzikas nedēļas ietvaros "Sudden Lights" viesosies arī Igaunijā.

Arī "Zelta mikrofona" apbalvojums par 2023. gada labāko koncertfilmu iedvesmojis izziņot vēl vienu filmas seansu kinoteātrī "Forum Cinemas". Tas notiks 23. martā. Koncertfilmā iekļautas 14 dziesmas no visiem trim grupas albumiem, kuras "Sudden Lights" izpildīja savā līdz šim vērienīgākajā brīvdabas šovā Mežaparka Zaļajā teātrī.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!