Foto: Publicitātes foto

Pirmo Lieldienu vakarā, 31. martā, uz muzikālā šova "Balss maskā" skatuves kāpa četri šova krāšņie dalībnieki – Slaims, Burvis, Sirds un Lapsa. Tāpat uz skatuves kāpa kāda noslēpumaina zvaigzne, kas bija tērpusies Astoņkāja maskā. Raidījuma izskaņā detektīvi vienojās, ka šajā reizē atmaskots tiks Burvis, zem kuras maskas slēpās horeogrāfs Agris Daņiļevičs.

Burvis šajā vakarā uz skatuves kāpa ar grupas "Pērkons" dziesmu "Slidotava". Pēc priekšnesuma Mārtiņš Spuris minēja, ka zem maskas varētu būt deju pedagogs Valērijs Mironovs, Samanta Tīna minēja, ka zem maskas paslēpies Saeimas deputāts Ingmārs Līdaka, Krivenchy teica, ka zem maskas slēpjas dabas pētnieks Māris Olte. Savukārt Baiba Sipeniece-Gavare teica, ka nevar iedomāties zem Burvja maskas nevienu citu kā Agri Daņiļeviču.

Sipeniece-Gavare jau no pirmā Burvja priekšnesuma pieturējās pie tā, ka zem maskas paslēpies tieši Daņiļevičs. Kā viņa atklāj, tad pavedieni daudz pastāstīja, jo viņa saprata, ka tas ir cilvēks, kas vada lielas masas, ir dumpiniecisks un par to dabon arī dažreiz samaksāt.

Analizējot Burvja pavedienus, atklājās, ka tajos bija paslēpts tas, ka Daniļevičs kā horeogrāfs ar saviem dejotājiem rada stāstus un deju rakstus, kas priecē skatītājus. Reiz Daniļeviču dēvēja par Agri Bargo, tas bija laikā, kad viņš bija žūrijas loceklis šovā "Dejo ar zvaigzni", kur nebaidījās dalībniekus arī pakritizēt.

Taču Burvja maska nebija vienīgā, ka šajā vakarā krita. Šajā raidījumā kā īpašais viesis uzstājās aizvadītās sezonas maska Astoņkājis, zem kura maskas šoreiz bija paslēpusies žurnāliste Inga Spriņģe, dziedot dziesmu "Lielā zive". Ingai izdevās apmānīt detektīvus, jo neviens no viņiem neuzminēja, ka tieši viņa ir paslēpusies zem šīs maskas.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!