Kad tika atklāta šogad Sočos notiekošā jauno izpildītāju konkursa Jaunais vilnis programma, ne vienu vien izbrīnīja, ka citādi glamūrīgajā festivālā paredzēta arī Sanktpēterburgas huligānu – grupas Leningrad – uzstāšanās. Tagad tapis zināms, ka viss noritējis ne tik labi, kā, iespējams, plānots.

Tiem, kuri pārzina Lenigrad un tās līdera Sergeja Šnurova jeb Šnura daiļradi, zināms, ka grupa nevairās no necenzētu vārdu lietošanas - tā zināmā mēra uzskatāma par grupas vizītkarti.

Pirms kāpšanas uz Jaunā viļņa skatuves Šnurs atteicies parakstīt vienošanos, kas liegtu viņam lamāties, bet pasākuma organizatori pieņēmuši lēmumu tomēr ļaut viņam uzstāties.

Protams, Šnurs ar biedriem arī nav vairījies no stiprākiem vārdiem, un, kā vēsta Krievijas mediji, daudzi skatītāji viņu koncerta laikā pametuši zāli.

YouTube publiskotie video no Leningrad uzstāšanās liecina, ka ne viens vien arī cēlies kājās, lai līksmotu līdzi grupas enerģiskajam priekšnesumam.

Pie darba nekavējoties ķērusies Krievijas Kultūras ministrija, pavēstot, ka tiks pieņemti mēri - sods draud gan grupai Leningrad, gan Jaunā viļņa organizatoriem, kas pieļāvuši šo nesmukumu. Iespējamā soda lielums esot no 40 līdz 50 tūkstošiem rubļu (580 līdz 720 eiro).

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!