Foto: Publicitātes foto/DELFI

Divu bērnu mammai Evijai Smanei (attēlā) šovs Lauku sēta nudien bijis kā pagrieziens jaunas dzīves virzienā. Šova laikā un pēc tam jaunā sieviete atbrīvojusies no 19 kilogramiem liekā svara, un nupat sevi līdz pilnībai uzfrišinājusi, piedzīvojot skaistuma kūri, kas varētu būt katras dāmas sapnis.

Svinot iekļūšanu Lauku sētas finālā, Evija devās uz skaistuma kopšanas salonu Ma-Beauty, kur pavadīja vairākas stundas, pucējoties un baudot dīvas cienīgu lutināšanu.

Ar Eviju vienlaicīgi strādāja vairākas meistares - friziere Arita Birzgale, nagu meistare Santa Matjušenoka un kosmētiķe Katrīna Upeniece. Evijas matiem tika veikta īpaša procedūra spīdumam un veselīgumam, kā arī tie tika nokrāsoti, izceļot šķipsnas četros toņos.

Evijas nagiem tika uzlikts aktuālais gela lakas pārklājums, bet Lauku sētas finālistes sejas āda tika palutināta ar atjaunojošām mirdzuma un liftinga procedūrām. Noslēgumā simpātiskajai meitenei tika uzklāts grims, bet jaunā frizūra saveidota tā, lai Evija pa taisno varētu doties uz balli.

"Pārvērtību laikā es jutos kā prezidenta kundze. Katrai sievietei reizi mūžā kaut kas tāds ir jāizbauda. Man bija svarīgi, lai meistares radītu uzticību. Viņas bija lieliskas, tāpēc pilnībā paļāvos viņām un baudīju," sarunā ar DELFI Izklaidi sajūtās dalās Evija.

Lielo pārvērtību un Evijas pašas šī rudens darba ar sevi rezultāts ir satriecošs. Apburošajā dīvā vairs nepazīt apaļīgo meiteni, kāda Evija bija Lauku sētas sākumā. Uz skaistuma procedūrām Evijas stilā var pieteikties salona Ma-Beauty Facebook lapā.
Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!