Foto: Reuters/Scanpix

Amerikāņu popmūzikas ikonai Prinsam (attēlā) nedēļu pirms viņa nāves bija sniegta medicīniskā palīdzība narkotikas pārdozēšanas dēļ, piektdien, 22. aprīlī, ziņoja slavenību tenku portāls TMZ, atsaucoties uz daudziem vārdos nenosauktiem avotiem.

57 gadus vecā Prinsa privātā lidmašīna pagājušo piektdien veica piespiedu nosēšanos Ilinoisas štata Molainas pilsētā, lai mūziķis varētu slimnīcā saņemt medicīnisko palīdzību.

"Daudzi avoti Molainā mums stāsta, ka Prinss tika aizvests uz slimnīcu un ārsti izdarījuši viņam "drošu injekciju", kāda parasti tiek izmantota, lai neitralizētu opiāta sekas," ziņoja TMZ.

Portāls citēja vārdos nenosauktu avotu teikto, ka mediķi bija ieteikuši Prinsam palikt slimnīcā 24 stundas, bet viņš jau pēc trim stundām nolēmis to atstāt, jo viņam nebija nodrošināta privāta istaba.

"Mēs zinām, ka varas iestādes Minesotā mēģina saņemt no Molainas slimnīcas dokumentus, kas palīdzētu noteikt nāves cēloni," ziņoja TMZ.

Prinss ceturtdien, 21. aprīlī, tika atrasts bez samaņas savas mājas liftā Minesotā un vēlāk tika atzīts par mirušu.

Ir ziņots, ka piespiedu nosēšanos pagājušonedēļ Prinsa lidmašīna veica pēc tam, kad Prinss pagājušās nedēļas ceturtdienā Atlantā bija sniedzis koncertu par spīti sliktai pašsajūtai, ko izraisījusi gripa. Lidojumā pēc koncerta viņam palicis sliktāk, tāpēc lidmašīna veica piespiedu nosēšanos un Prinss tika nogādāts slimnīcā Ilinoisas štatā.

Pagājušo piektdien dziedātājs no slimnīcas tika izrakstīts.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!