Foto: DELFI

Jau 22. jūnija vakarā TV3 startēs iepazīšanās šova "Netīrās dejas". Tajā trīs brīvu dejotāju sirdis iekarot centīsies kopā 15 daiļavas, kuras spēles laikā dzīvos kopā ar puišiem un drīkstēs likt lietā visas sievišķīgās viltības. "Delfi Izklaide" atklāj laimīgās meitenes, kurām vasara paies karstā mīlas cīņā.

Lauku puiša Roberta daiļaviņas

Foto: Publicitātes foto
Roberts Stripkāns (22) ir jauns un aktīvs puisis, kurš tik ļoti aizrauts ar deju, ka praktiski neatliek laika nekam citam. Robertam ir attiecību pieredze, taču bijušās sievietes ilgāk par trīs mēnešiem nav spējušas izturēt viņa mēģinājumu grafiku. Tādēļ šovā viņš meklē meiteni, kura ir gatava mesties avantūrās un dejot līdz spēku izsīkumam.
Par Roberta mīlestību cīnīsies topošā fitnesa trenere Laura (24) no Varakļāniem, mākslas fotogrāfe Ketija (19) no Ventspils, bārmene Marina (29) un baletdejotāja Elvīra (23) no Jūrmalas, kā arī pavāre Elīna (22) no Gulbenes.

Nopietnā sapņu prinča Kima potenciālās līgavas

Foto: Publicitātes foto
Kims Šipillo (27) ir no Jelgavas, viņš ir īsts princis, kurš pie meitenēm gatavs ierasties baltā zirgā. Arī viņa dzīve ir saistīta ar deju, šī kaislība Kimam ir jau no sešu gadu vecuma. Viņš ir nosvērts un nopietns, bet tajā pašā laikā arī ļoti iejūtīgs.
Par Kima sirdi cīnīsies piecas daiļavas – ekonomikas studente Karīna (28) un Evelīna (23), kura šobrīd studē sabiedriskās attiecības, no Rīgas, būvniecības vadītāja asistente Sanita (25) no Līvāniem, topošā tūrisma industrijas speciāliste Lauma (22) no Valmieras un medicīnas studente Anda (26) no Jelgavas.

Donžuāna Aināra kaislīgās valdzinātājas

Foto: Publicitātes foto
Ainārs Burcevs (31) ir animators un kaislīgs salsas dejotājs no Talsiem. Viņš ir mērķtiecīgs un gatavs atrast īsto sievieti ar kuru kopā, iespējams, pavadīt visu atlikušo mūžu. Arī Aināra attiecības ar sievietēm ir tikpat kaislīgas kā salsas deju soļi, un viņš gatavs spēlēt uz pilnu banku. Viņa azarts ir lipīgs, tādēļ cīņa par puiša sirdi būs notikumu un peripetiju apvīta.
Iespējams, tieši salsa vienos viņu un šīs dejas lietpratēju Kati (25) no Limbažiem. Taču konkurence būs sīva, jo šovā piedalās arī Evelīna (23) no Rīgas, kura ne vien atvērta jaunām attiecībām, bet arī darba piedāvājumiem, kā arī topošā fitnesa trenere Laura (23) no Rīgas. Tāpat Aināra uzmanību piesaistījušas arī divas tirdzniecības speciālistes – Annija (22) no Rīgas un Marika (22) no Tukuma.
Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!