Foto: AP/Scanpix / LETA
Oktobra vidū apritēs jau desmit gadu, kopš TV pirmizrādi piedzīvoja šovs "Keeping Up with the Kardashians". Tas stāsta par vienu no mūsdienās populārākajām šovbiznesa ģimenēm, bet mūzikas un kino industrijā netrūkst arī citu spilgtu piemēru, kas apliecina – talantu, veiksmi un panākumus var nodot no paaudzes paaudzē.

Desmit gadi starmešu gaismā

Foto: Caters News/Scanpix/LETA
2007. gada 14. oktobrī ASV demonstrēja realitātes šova "Keeping Up with the Kardashians" pirmo sēriju. Kardašjanu piedzīvojumi tā aizrāva visu amerikāņu tautu, ka šovs kļuvis par vienu no ilgāk radītajiem un rādītajiem projektiem ASV TV vēsturē. Un šogad 1. oktobrī klajā nāca jau šova četrpadsmitā sezona.

"Keeping Up with the Kardashians" galvenās varones ir māsas Kortnija, Kima un Hloja Kardašjanas un viņu pusmāsas Kendela un Kailija Dženneras. Daudz šovā rāda māsu Kardašjanu brāli Robu un vecākus – Krisu Dženneri un Keitlīnu Dženneri, kura gan iepriekš bija pazīstama kā slavenais desmitcīņnieks Brūss un kura dzimuma maiņai līdzi sekoja teju visa valsts un ne tikai.

Tā jau desmit gadu Kardašjanu, Dženeru, viņu radu, draugu un mīļāko privātā dzīve ir kā uz delnas – amerikāņi kāri tver katru ziņu, kuras virsrakstā iekļauts vārds "Kardašjana".

Nav gan gluži tā, ka Kardašjanu vārds pirms šova amerikāņiem bijis gluži svešs – apmēram astoņus mēnešus pirms "Keeping Up with the Kardashians" debijas internetā tika nopludināts Kimas seksa video. 2003. gadā uzņemtajā video Kima, kas tolaik bija sabiedrības lauvenes Parisas Hiltones draudzene, atklātās ainās redzama kopā ar draugu dziedātāju Ray J. Seksa video īpašniece izrādījās pornogrāfisku filmu izdevējkompānija "Vivid Entertainment", ko Kardašjana nekavējoties iesūdzēja tiesā. Pēc diviem mēnešiem viņa prasību atsauca, jo no "Vivid Entertainment" saņēma piecus miljonus ASV dolāru. Un milzu reklāmu savam jaunajam TV šovam – visi, kas internetā bija apskatījuši Kimas plikumus, nu gribēja viņu redzēt arī TV.

"Kardašjanu klanu" nu jau vairākus gadus papildina arī viens no slavenākajiem amerikāņu reperiem un producentiem Kanje Vests. 2014. gadā Kima un Vests pēc divu gadu draudzības apprecējās, viņu ģimenē aug divi bērni. Turklāt tieši šova "Keeping Up with the Kardashians" jaunajā sezonā Kima apstiprina – drīz pasaulē nāks arī trešais. Kā jau kādu laiku, balstoties uz informētiem avotiem, vēstīja amerikāņu tabloīdi, trešo bērnu Kardašjanai un Vestam iznēsāšot surogātmāte.

"Spartaks" un viņa dēli

Foto: AFP/Scanpix/LETA
Viena no Holivudas visu laiku spožākajām kinozvaigznēm ir Kērks Duglass, kurš pērn decembrī svinēja 100 gadu jubileju. Karjeru sācis četrdesmitajos, savu pēdējo lomu notēloja 2004. gadā. Duglass bija arī ietekmīgs producents – tieši viņš pasaulei atklāja režisora Stenlija Kubrika talantu, savulaik nopirka tiesības uz filmu "Kāds pārlaidās pār dzeguzes ligzdu", bet desmit gadu laikā tā arī neatrada studiju, kas dotu finansējumu. Tā nu tiesības viņš atdeva savam dēlam Maiklam, kas ātri vienojās ar producentiem, un "Kāds pārlaidās pār dzeguzes ligzdu" ar Džeku Nikolsonu galvenajā lomā kļuva par vienu no visu laiku lieliskākajām filmām.

Ar kino aizrāvās arī visi četri Duglasa dēli – par producentiem kļuva Džoels, Pīters, Ēriks un arī Maikls, kuru gan pasaule pazīst arī kā lielisku aktieri. Maikls turklāt 2000. gadā par sievu apņēma savu kolēģi Ketrīnu Zetu-Džonsu, kas Duglasu klanam kaunu nedara. No pirmās laulības Maiklam ir dēls Kamerons, kas, protams, arī kļuva par aktieri. Karjera gan Kameronam īsti nav izdevusies – vairāk laika viņš pavada, nevis filmējoties, bet cietumā.

Slavenā "Spartaka" Kērka Duglasa mazdēls gadiem cīnās ar narkotiku atkarību, vismaz trīs reizes ir arestēts. 2010. gadā uz pieciem gadiem tika notiesāts par heroīna glabāšanu un kokaīna tirgošanu, cietumā vismaz divas reizes tika pieķerts narkotiku reibumā un uz brīvām kājām iznāca vien pērn augustā. Tagad viņš turpina darboties kino industrijā – strādā kādā filmu producēšanas kompānijā Ņujorkā.

Divi bērni Maiklam ir no Ketrīnas Zetas-Džonsas – dēls Dilans, kuram jau ir 17 gadi, un 14 gadus vecā meita Kerisa. Viņi, vismaz pagaidām, lielu interesi par darbošanos kino neesot izrādījuši, turklāt Dilans sirgstot ar disleksiju, tāpēc daudz laika jāvelta mācībām īpašā skolā bērniem ar lasīšanas un valodas traucējumiem.

Pieci Ārketi, viņu tēvs un vectētiņš

Foto: Vida Press
Patrīcija, Deivids (abi attēlā) un Rozanna – trīs no Ārketu ģimenes jaunākās paaudzes ir kļuvuši par diezgan atzītiem aktieriem. Patrīcija zināma no lomām filmās "Eds Vuds", Deivida Linča meistardarba "Ceļš uz nekurieni" un 2014. gada kino sensācijas "Puikas gadi". Rozanna tēlojusi pat "Lubenē", bet Deividu pasaule iepazina pēc šausmeņu "Kliedziens" sērijas un arī kā "Draugu" zvaigznes Kortnijas Koksas vīru. Tagad gan abi jau ir šķīrušies.

Slaveni dzīvesdraugi bijuši arī Patrīcijai – viņa bijusi precējusies gan ar Holivudas zvaigzni Nikolasu Keidžu, gan aktieri Tomasu Džeinu.

Ražīga, lai gan ne īpaši pamanāma karjera bijusi vēl vienam Ārketu brālim – Ričmondam. Viņa CV ir pussimts filmu, starp kurām ir arī režisora Deivida Finčera "Septiņi", "Cīņas klubs", "Zodiaks", "Neticamais stāsts par Bendžaminu Batonu".

Ģimenē bija arī brālis Roberts, kura kontā arī ir ap pussimts kino lomu un traģisks dzīvesstāsts. Roberts 2004. gadā pavēstīja par vēlmi mainīt dzimumu, pēc diviem gadiem veica operāciju, kļuva par Aleksu, bet vēl pēc desmit gadiem aizgāja mūžībā – pērn septembrī viņa mira no HIV izraisītām komplikācijām.

Savulaik Holivudā zināmi bija arī šo piecu aktieru tēvs Luiss un vectēvs Klifs. Aktieris un producents Luiss darbojās pagājušā gadsimta 70., 80. un 90. gados, bet Klifs bija atzīts pagājušā gadsimta pirmās puses komiķis.

"Krusttēvs" Kopola, meita Sofija un brāļadēls Keidžs

Foto: Vida Press
Frānsiss Fords Kopola būtu pasaules kino leģenda arī tad, ja nebūtu radījis neko vairāk par Vjetnamas kara drāmu "Mūsdienu apokalipse" un "Krusttēva" triloģiju. Bet Kopolas kontā ir vēl vairāki desmiti filmu, turklāt pirmo no pieciem "Oskariem" viņam piešķīra par 1970. gada kara drāmas "Patons" scenāriju.

Tagad Kopolas pēdās seko viņa meita Sofija, kas kino debitēja kā zīdainis "Krusttēvā". Aktrises karjera gan bija īsa – nesasniegusi pat 20 gadu vecumu, Sofija nolēma vairs nefilmēties. Kritiķi tā apsmēja viņas tēlojumu "Krusttēvā 3", ka jauniete nosprieda – labāk kļūs par režisori. Izvēle izrādījās pareiza – viņas debijas darbs "Jaunavu pašnāvības" pulcēja lielisku aktieru plejādi un tika rādīts Kannu kinofestivālā, "Pazudis tulkojumā" viņai atnesa "Oskaru" par labāko scenāriju, "Kaut kur" triumfēja Venēcijas filmu festivālā, bet šogad Kannās Kopola par drāmu "Pieviltie" tika pie balvas par labāko režiju.

Kopolu radu rakstos netrūkst arī citu slavenību – Frānsisa Forda māsa aktrise Talija Rouza tēlojusi "Krusttēva" triloģijā un "Rokija" sērijas filmās, tikusi pie divām "Oskara" nominācijām, bet režisora brāļadēls ir Holivudas zvaigzne Nikolass Keidžs. Sākot karjeru, Keidžs nolēma neizmantot slaveno uzvārdu, tamdēļ pieņēma pseidonīmu, ietekmējoties no kāda komiksu varoņa.

"Action" zvaigzne, blondīne un bērni, no kuriem atteicās tēvs

Foto: Reuters/Scanpix/LETA
Divi Holivudā iemīļoti aktieri – astoņdesmito gadu asa sižeta filmu zvaigzne Kurts Rasels un šķelmīgā blondīne Goldija Houna – paši sākuši veidot savu dinastiju. Pārim, kas dzīvo kopā kopš 1983. gada, ir lieliska karjera un kopīgs dēls Vaiats, kurš ir jau 31 gadu vecs. Viņš arī sācis aktiera karjeru – piedalījies kases grāvējos "Džampstrīta 22", "Kovboji un citplantētieši". Slavenāka gan ir viņa māsa Keita Hadsone – "oskarotās" Goldijas meita no pirmās laulības. Hounas un mūziķa Bila Hadsona meita iekarojusi milzu popularitāti, pateicoties dalībai daudzās romantiskās komēdijās.

Aktieris ir arī Goldijas un Bila dēls Olivers. Turklāt par tēvu viņi uzskata nevis Bilu, bet Kurtu Raselu, kas viņus uzaudzinājis. Pirms diviem gadiem Bils Hadsons paziņoja – Oliveru un Keitu viņš vairs neuzskata par saviem bērniem. Tas notika pēc tam, kad Tēva dienā Olivers sociālajos tīklos ievietoja foto, kur viņš redzams bērnībā ar māsu un tēvu. Veltot šo ierakstu Keitai, viņš klāt pierakstīja: "Priecīgu pamešanas dienu..."

Foto: Vida Press
Bils Hadsons nekavējoties atbildēja: "Es jūs atbrīvoju. Man ir pieci bērni, bet tagad es uzskatu, ka esmu tēvs tikai trim. Es vairs neuzskatu Oliveru un Keitu par savējiem. Es viņiem lūgšu beigt izmantot Hadsonu vārdu. Viņi vairs nav manas dzīves sastāvdaļa. Olivera ieraksts bija ļaunprātīgs un nikns uzbrukums ar iepriekšēju nodomu. Viņš tagad man ir miris. Un Keita arī."

Ir gandrīz simtprocentīgi droši, ka Hounu un Raselu kino dinastija turpināsies – Oliveram un viņa sievai ir trīs bērni: desmit un septiņus gadus veci dēli un četrgadīga meita. Savukārt Keita 2011. gadā dāvāja dēlu Bingemu supergrupas "Muse" līderim Metjū Belamijam, ar kuru gan jau ir šķīrusies. Ja kāds no Goldijas mazbērniem neparādīsies šovbiznesā, tas būs liels brīnums.

Brāļi Boldvini – aktieri, skandālisti, šovu dalībnieki

Foto: Vida Press
Aleks, Denjels, Viljams un Stīvens – četri brāļi Boldvini, kas katrs savā ziņā Holivudā var lepoties ar ievērojamiem sasniegumiem. Vecākais no brāļiem Aleks ticis pie vienas "Oskara" nominācijas par lomu filmā "The Cooler", saņēmis trīs "Zelta globusus" un divus "Emmy" par dalību kritiķu slavētajā seriālā "30 Rock", bijis precējies ar deviņdesmito gadu sekssimbolu Kimu Beisingeri. Nupat septembrī Aleks tika pie savas trešās "Emmy" balvas – par ASV prezidenta Donalda Trampa atveidošanu šovā "Saturday Night Live".

Denjels, kura aktiera karjerā ir ap simts lomu, vairāk gan uzmanības izpelnījies ar dalību dažādos realitātes šovos un problēmām ar likumsargiem. Astoņdesmito gadu beigās aizrāvies ar kokaīnu, no šī netikuma aktieris netika vaļā vairākus gadus. Reiz viņu policija notvēra brīdī, kad Denjels kails joņoja pa kādu Ņujorkas viesnīcu, kliedzot: "Boldvins!" Pirms desmit gadiem savas problēmas ar apreibinošām vielām Boldvins risināja publiski – TV šovā "Celebrity Rehab".

Ilgi gan tur Denjels neuzturējās – paziņoja, ka bija apsolījis filmēties kādā kino, un pēc ceturtās šova sērijas aizgāja. Pēcāk gan atklājās, ka viņam palūgts aiziet, jo Boldvins sūtījis nepiedienīgas īsziņas citai šova dalībniecei, pornozvaigznei Mērijai Kerijai. Vēl Denjels bijis realitātes šovā, kurā slavenības notievē, kurā slavenības mainās partneriem, un arī "Big Brother" slavenību versijā, kur gan "izdzīvoja" vien deviņas dienas un tika izbalsots kā pirmais.

Foto: Vida Press
Viljamu skatītāji vislabāk atceras no deviņdesmito gadu sākuma erotiskā trillera "Skaida" – tajā bijušais "Calvin Klein" modelis Boldvins filmējās kopā ar to laiku superzvaigzni Šaronu Stounu. Par šo lomu Viljams ieguva MTV Filmu balvu kā "iekārojamākais vīrietis". Beidzamajā laikā gan kino karjera viņam nav no tām spožākajām, un viņam nākas samierināties ar animācijas un dokumentālo filmu ierunāšanu.

Stīvens ir jaunākais no brāļiem Boldviniem un, kā mēdz teikt, eksperimentus vismīlošākais. Holivudā viņš spoži ienāca ar lomu kulta filmā "Parasti aizdomās turamie", tika pie Bārnija lomas "Flinstonos", piedalījās arī dažnedažādos realitātes šovos. Viņš izdevis biogrāfisku grāmatu, kur stāstīts, kā no cilvēka, kas aizrāvies ar narkotikām, pēc 11. septembra teroraktiem kļuvis par cienījamu kristieti.

Dāmu mīluļi

Foto: Vida Press
Austrāliešu aktieri Kriss un Laiems Hemsvorti beidzamajā desmitgadē kļuvuši par ļoti redzamām sejām Holivudā. Kriss – kā dievs Tors "Marvel" komiksu ekranizējumos. Laiems – kā Geils "Bada spēlēs". Izrādās, viņiem ir arī trešais – ne mazāk simpātisks vecākais brālis Lūks, kas gan pagaidām lielākoties vēl darbojies dzimtenē, kur darba TV seriālos viņam netrūkst.

Holivudā Lūks arī jau ir debitējis – viņš filmējies spožas atsauksmes saņēmušajā seriālā "Westworld".

Hemsvortu kino klans gan ar trim brāļiem nebeidzas – Krisa sieva ir spāņu aktrise Elza Pataki, zināma no "Ātrs un bez žēlastības" filmām. Pārim ir trīs bērni – piecus gadus veca meita un trīsgadīgi dvīņu puikas. Hemsvortu ģimene būtu vēl nopietnāk "iespiedusies" šovbiznesā, ja vien nebūtu izjukušas Laiema attiecības ar dziedātāju Mailiju Sairusu.

Šīni vai Estevesi?

Foto: Vida Press
Beidzamo 50 gadu laikā Martins Šīns ir piedalījies vairāk nekā 250 filmās. Viņš nekad lomu ziņā nav bijis īpaši izvēlīgs, tomēr tiek uzskatīts par izcilu aktieri. "Oskaram" gan nekad nav ticis nominēts, toties "Zelta globuss" par lomu seriālā "The West Wing" viņam ir. Jau 1989. gadā Šīns tika pie savas zvaigznes Holivudas slavas alejā. Martinam ir četri bērni un visi – aktieri.

Pazīstamākais no tiem, protams, ir Čārlijs Šīns. Popularitāti ieguvis astoņdesmitajos gados, nākamajā desmitgadē jau sāka pelnīt naudu ar komēdijām, bet pēcāk teju pilnībā pievērsās televīzijai. Un kļuva par vislabāk apmaksāto aktieri TV – par vienu sēriju "Divarpus vīros" esot pelnījis 1,8 miljonus ASV dolāru. Atpazīstamību saglabāt palīdzēja arī negantais raksturs, un uzdzīvotāja, meitu ģēģera, striptīzdejotāju un prostitūtu mīļotāja slava mijās ar ziņām par sievu iekaustīšanu. 2015. gads nāca ar pavisam sliktām ziņām – Šīns publiski atklāja, ka pirms četriem gadiem viņam konstatēts HIV. ASV medicīnas sistēmai gan šī atklāsme nāca tikai par labu – tiek lēsts, ka pēc Šīna paziņojuma aptiekās teju divkāršojies pieprasījums pēc mājas apstākļos veicamiem HIV testiem.

Martina Šīna īstais vārds gan ir Ramons Antonio Herardo Estevess. Un arī Čārlijs īstenībā ir Karloss.

Foto: Vida Press
No saknēm nekaunas vienīgi Martina dēls Emilio Estevess, kurš ar šādu vārdu arī parādās filmu titros. Ja Čārlijam tēva pieņemtais pseidonīms palīdzēja tikt pie lomām Holivudā, tad Emilio tīri labi iztika arī ar veco uzvārdu. Astoņdesmitajos un deviņdesmitajos gados lomu puisim netrūka – labi zināma ir sporta komēdijdrāmas "The Mighty Ducks" filmu sērija, arī vesterna "Young Guns" divas daļas. Emilio arī bijis precējies ar pazīstamo dziedātāju Polu Abdulu. Šīnu-Estevesu klanu Abdulai gan papildināt neizdevās – viņa bērnus gribēja, bet Emilio divi jau bija no iepriekšējās laulības. Tā nu Pola, negribot palikt tukšā, no vīra šķīrās.

Nedaudz aktiera jomā sevi izmēģinājis arī cits Martina Šīna dēls Ramons, kas gan lielākoties darbojas tēva kompānijā "Estevez Sheen Productions". Bet Martina vienīgā meita Renē samierinājusies ar epizodiskām lomiņām tēva un brāļu filmās un seriālos.

Zvaigžņu pāra zvaigžņotie bērni

Foto: Vida Press
Jauns Holivudas klans radās 1997. gadā, kad kāzas svinēja divi slaveni aktieri – Vils Smits un Džeida Pinketa. Abiem bija veiksmīga karjera Holivudā, un ilgus gadus viņus dēvēja par vienu no saskanīgākajiem zvaigžņu pāriem. Tikai beidzamo gadu laikā parādījušās runas, ka laulībā viss nemaz neiet tik gludi, kā šķiet no malas. Mēļoja pat par neizbēgamu abu laulības šķiršanu, bet tas tā arī nav noticis, un gan Vils, gan Džeida baumas sauc par pilnīgām muļķībām.

"Es jums apsolu – ja es kādreiz nolemšu šķirties no savas KARALIENES, zvēru, es jums pats to paziņošu," uzsaukumu saviem sekotājiem sociālajos tīklos ierakstījis saniknotais Smits. Viņš gan norāda – grūti laiki, protams, ir arī viņu ģimenē. "Bet mēs nepadodamies. Mēs esam precējušies 20 gadu, un mums ir prasīts – kāds ir jūsu ilgās laulības noslēpums? Varam vien atbildēt, ka galvenais – nepadoties!"

Smits arī piebildis – kopā pie laulības saglābšanas viņi nekad neesot strādājuši. "Mēs strādājam katrs ar sevi, individuāli. Un tad viens otram sevi parādam daudz labāku, nekā iepriekš bijām," izdevums "Daily Mirror" citējis Vilu.

Ģimenē pasaulē nākuši divi bērni, kuri paši jau kļuvuši par ievērojamiem šovbiznesa darboņiem. 19 gadus vecais Džeidens Smits savulaik debitēja sava tēva tēlotā varoņa dēla lomā filmā "The Pursuit of Happyness", par ko saņēma MTV Filmu balvu kā labākais debitants. Par citām Džeidena lomām gan kritiķi izteikušies diezgan nievājoši – par 2013. gada filmu "After Earth" puika, piemēram, tika pie "Zelta avenes" balvas kā gada sliktākais aktieris. Tagad karjeru šovbiznesā viņš mēģina citās jomās – ir repojis kopā ar kanādiešu mūzikas zvaigzni Džastinu Bīberu, izdevis savu mājas apstākļos ierakstītu promo albumu, viņam pieder arī apģērbu zīmols "MSFTSrep".

Džeidena 16 gadus vecā māsa Vilova, kura arī ātri vien saprata, ka kino karjera nav domāta viņai, jau septiņus gadus nopietni pievērsusies mūzikai. Viņa kļuvusi par jaunāko dziedātāju, ar kuru līgumu parakstījusi ASV mūzikas leģendas Jay-Z dibinātā izdevējkompānija "Roc Nation", un 2015. gadā klajā nāca Vilovas pirmais solo albums.

Atpazīstamību kā dīdžejs izpelnījies arī Vila Smita dēls no pirmās laulības Trejs, kurš bieži kopā ar tēvu un viņa ģimeni arī manāms uz dažādu pasākumu sarkanajiem paklājiem.

Popmūzikas karaliskā ģimenīte

Foto: Vida Press
1964. gadā dažādos ASV talantu šovos spilgti sevi pieteica "Jackson Brothers" – vairāku brāļu veidota muzikāla apvienība. To nodibināja ģimenes vecākie brāļi Džekijs, Tito un Džermeins, drīz vien viņiem pievienojās arī Marlons un Maikls. Jau pēc dažiem gadiem brāļiem rokā bija līgums ar profesionālu ierakstu kompāniju.

Pārdēvēta par "The Jackson 5", populārā amerikāņu ģimenīte septiņdesmitajos gados valdīja ASV mūzikas topos, bet astoņdesmito gadu sākumā īpašu uzmanību sāka izpelnīties viens no brāļiem – Maikls. Viņš uzsāka lielisku solo karjeru, kļuva par spilgtāko pasaules mūzikas zvaigzni kopš Elvisa un "bītliem", tika dēvēts par popmūzikas karali, un viņa albumi tika pārdoti miljonos eksemplāru.

Panākumi gan gāja rokrokā ar ekscentrisku dzīvesveidu, pedofilijas skandāliem un cilvēku neizpratni par Maikla apmāto vēlēšanos mainīt ādas krāsu. Lai nu kā, ar Maikla Džeksona aiziešanu mūžībā 2009. gadā 50 gadu vecumā pasaule zaudēja izcilu mūziķi un izklaidētāju.

Bez "pieciem Džeksoniem" (kuru turklāt bija seši, jo vienubrīd uz laiku Džermeina vietu ieņēma Rendijs) šovbizness labi pazīst arī viņu māsu Dženetu, veiksmīga karjera bijusi Latoijai, un mūzikas lauciņā sevi pierādījusi arī Rebija Džeksone.

Visiem ir kāds albums, kas sasniedzis vismaz zelta statusu, Maiklam, Dženetai un "The Jackson 5" ir zvaigznes Holivudas Slavas alejā, un visus Džeksonus kopā nereti dēvē par "Popmūzikas karalisko ģimeni". Deviņdesmitajos gados kopā ar Maiklu šo statusu īpaši spodrināja Dženeta – viņas panākumus tolaik spēja aizēnot tikai Meraija Kerija un Madonna. Kopumā Džeksone popmūzikas augstākā līmeņa zvaigzne ir nu jau 30 gadu, viņas albumi pārdoti vairāk nekā 100 miljonos eksemplāru, un saņemto balvu skaitu nevar ne saskaitīt – 12 "American Music Award" balvas, pieci "Grammy", deviņas "MTV Video Music Award" un 33 "Billboard Music Award" balvas. Viņai ir pat viena "Oskara" nominācija par labāko dziesmu – 1993. gada drāmai "Poetic Justice", kurā pati filmējās, Dženeta sacerēja hitu "Again".

Džeksonu dinastija, protams, nebeidzas ne ar "The Jackson 5", ne Maiklu, ne Dženetu. Džeksonu trešajā paaudzē (ja par pirmo uzskata deviņu brāļu un māsu Džeksonu tēvu Džo un māti Ketrīnu – Džo bija "The Jackson 5" idejas radītājs un grupas menedžeris, Ketrīna – puišu skatuves tērpu dizainere) aug 26 bērni, no kuriem vairāki šovbiznesam nav sveši. Populārākie, protams, ir Maikla Džeksona trīs bērni – Maikls Džozefs jeb Prinss, Parisa un Prinss Maikls, kas sevi tagad saucot par Bidži. Taču atzīstami panākumi ir arī citām Džeksonu atvasēm – Rebijas dēls Ostins izdevis veiksmīgus r'n'b singlus, bet Tito trīs dēli izveidojuši popgrupu "3T". Jaunākais no Džeksonu klana piedzima šogad janvārī – Dženeta 50 gadu vecumā laida pasaulē dēlu Eisu.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!