Fоtо: Vida Press
Pasauli vairāk nekā jebkad agrāk pārņēmis veselīga dzīvesveida un jaunības kults. Ļaudis izmisīgi baidās novecot un dara visu iespējamo, lai šo procesu aizkavētu. Savukārt sievietēm, kuras izveidojušas karjeru skarbajā šovbiznesa vidē, nākas nopūlēties divtik, lai viņas pāragri netiktu norakstītas.

Lai gan dažas jaunības avotu uzgājušas plastiskās ķirurģijas klīnikā, netrūkst iedvesmojošu piemēru, kas apliecina – sieviete, kura pārkāpusi 50 gadu slieksni, bikini var izskatīties satriecoši, neguļoties zem skalpeļa.

Piedāvājam apkopojumu ar deviņām pasaulslavenām sievietēm, kuras pēc 50 gadu vecuma sasniegšanas joprojām var lepoties ar jauneklīgām auguma aprisēm.

Sindija Krouforde

Fоtо: Vida Press

Lai gan amerikāņu supermodele Sindija Krouforde (attēlā) septembrī nosvinēja 51 gada jubileju, viņa joprojām tiek ierindota pasaulē skaistāko un seksīgāko sieviešu apkopojumos. Ne velti – daiļava cītīgi strādā, lai viņa izskatītos krieti jaunāka par saviem gadiem.

Ārzemju medij vēsta, ka Krouforde fiziskās aktivitātes veic trīs reizes nedēļa. Treniņš parasti sākas astoņos no rīta un ilgst aptuveni 75 minūtes, kuru laikā tiek izpildīts intensīvs vingrojumu komplekss.

Fiziskās formas uzturēšana ietver svaru cilāšanu, izklupienus un pietupienus. Savukārt modeles iecienītākais kardiotreniņš ir skriešana augšup un lejup pa kāpnēm. Treniņš parasti noslēdzas ar vēderpreses vingrinājumiem.

Tāpat Krouforde intervijās stāstījusi, ka seko līdzi savai ēdienkartei. Viņa uzsvērusi, ka ne vienmēr tas izdots, tomēr 80 procentos gadījumu viņas maltīte esot veselīga.

Halle Berija

Fоtо: Vida Press

Amerikāņu aktrisei Hallei Berijai (attēlā labajā pusē) pērn apritēja 50, un viņa joprojām var lepoties ar slaidām kājām un plakanu, labi trenētu vēderiņu.

Aktrise intervijās godīgi atzinusi – gadiem ejot, uzturēt ķermeni labā formā kļūst arvien grūtāk. Turklāt fakts, ka viņa slimo ar diabētu, sportiskās aktivitātes nedaudz apgrūtina, jo fizisko nodarbību laikā cītīgi jāseko līdzi cukura līmenim viņas asinīs.

Kinozvaigzne trenējas katru dienu vismaz pusstundu un sevi uztur formā, arī pareizi ēdot – viņa no savas ēdienkartes pilnībā izslēgusi maizi un baltos miltus. Tāpat sieviete dzer ļoti daudz ūdens un dažādus dārzeņu kokteiļus.

BTS on my last shoot of the summer.👙🌊💪🏽

A post shared by Halle Berry (@halleberry) on Aug 30, 2016 at 11:55am PDT

Šarona Stouna

Fоtо: Vida Press

Aizvadītā gada izskaņā lielu sajūsmu izpelnījās paparaci kadri, kuros šobrīd 59 gadus vecā aktrise Šarona Stouna (attēlā) bija iemūžināta peldkostīmā. Viņas jauneklīgā izskata noslēpums ir sports un atteikšanās no alkohola.

"Katru reizi, kad trenējos, daru kaut ko citu," ārzemju mediji citējuši kinozvaigzni. Viņa savulaik stāstījusi, ka dažādus vienkāršus kāju un vēderpreses vingrojumus nereti veic vannā un ūdeni izmanto kā pretspēku.

Tāpat jāatzīmē, ka Stouna nav to superzvaigžņu vidū, kas apmeklē tikai slavenībām un īpaši izmeklētai sabiedrībai paredzētās sporta zāles. Viņa priekšroku dod ASV lielo fitnesa klubu ķēžu zālēm, kurās iespējams trenēties visu diennakti.

Stouna uzturā lieto sarkano gaļu, un viņas iecienītākais ēdiens ir steiks. Tiesa, šo mielastu viņa nenoskalo ar sarkanvīnu – viņa jau vairākus gadus ir pilnībā atteikusies no alkohola.

Kortnija Koksa

Fоtо: Vida Press

Amerikāņu aktrisei, seriāla "Friends" zvaigznei Kortnijai Koksai (attēlā labajā pusē) jūnijā apritēs 53 gadi, un viņas satriecošā auguma noslēpums ir intensīvi treniņi piecas reizes nedēļā.

Koksa medijiem klāstījusi, ka viņa ir liela sporta entuziaste – savulaik viņa dedzīgi nodarbojusies ar skriešanu. Tāpat viņa iecienījusi pilates, tenisu, sērfošanu, jogu, riteņbraukšanu un dažādus cīņas sportus.

Savukārt viens no aktrises iecienītākajiem kardiotreniņiem ir intensīvas 90 minūšu deju nodarbības, kuru laikā viņa cītīgi seko līdzi savam pulsam un sirdsdarbībai.

Aktrise savulaik izmēģinājusi arī dažādas diētas, tajā skaitā ogļhidrātu un Atkinsa. Savukārt viņas iecienītāko pārtikas produktu augšgalā ir spināti, brokoļi un kale kāposti.

Demija Mūra

Fоtо: Vida Press

Savukārt 54 gadus vecā amerikāņu aktrise Demija Mūra (attēlā labajā pusē) iecienījusi organisku pārtiku un svaigēšanu – lielāko daļu viņas ēdienkartes veido termiski neapstrādāti vai tādi produkti, kas nav gatavoti augstākā temperatūrā par 40 līdz 50 grādiem.

Ārzemju mediji vēsta, ka Mūra vienmēr īpaši lielu vērību pievērsusi tieši uzturam. Viņa savulaik izmēģinājusi arī daudzu slavenību iecienīto drakonisko kajēnas piparu diētu, kuras laikā vairākas dienas pārtiek tikai no kokteilīša, kas pagatavots no ūdens, kajēnas pipariem, citronu sulas un kļavu sīrupa.

Tiesa, veselīga ēšana iet roku rokā ar fiziskajām aktivitātēm, un Mūra priekšroku dod jogai. Tāpat viņa iecienījusi skaistuma procedūru, kuras laikā ķermenis tiek apklāts un sasildīts ar elektronisko segu. Šādā veidā vienā reizē iespējams sadedzināt līdz pat 1000 kalorijām.

Elizabete Hērlija

Fоtо: Vida Press

Britu aktrise Elizabete Hērlija (attēlā) 10. jūnijā svinēs 52. dzimšanas dienu. Dāmas augums ir tik lieliskā formā, ka viņa nesen radījusi savu peldkostīmu līniju un pati piedalās tās reklāmas kampaņā.

Intervijās medijiem Hērlija vaļsirdīgi atzinusies, ka viņa neapmeklē sporta zāli. Tiesa, tas nenozīmē, ka viņa vairās no fiziskajām aktivitātēm – aktrise katru dienu dodas garās pastaigās vai lēnā skrējienā ar saviem suņiem.

Savukārt ar ēdienu Hērlijai ir īpašas attiecības – viņa ēd ļoti maz. Aktrise savulaik stāstījusi, ka bieži vien, lai nomāktu izsalkumu, viņa izdzer glāzi karsta ūdens.

Savukārt vakaros britu skaistule ledusskapim vispār iet ar līkumu, un ēdienu viņa uzņem tikai dienas pirmajā pusē. Aktrise parasti mielojas ar pilngraudu produktiem, dārzeņiem, zivīm un pavisam nedaudz liesas gaļiņas.

😘😘😘 @elizabethhurleybeach @fregateislandprivate #seychelles

A post shared by Elizabeth Hurley (@elizabethhurley1) on Apr 10, 2017 at 3:01pm PDT

😘 @elizabethhurleybeach @sixsenseszilpasyon

A post shared by Elizabeth Hurley (@elizabethhurley1) on Apr 4, 2017 at 11:00am PDT

When you need some Vitamin Sea 😘 @elizabethhurleybeach 📷 @damianhurley1 www.elizabethhurley.com

A post shared by Elizabeth Hurley (@elizabethhurley1) on Feb 7, 2017 at 10:01am PST

Ella Makfersone

Fоtо: Vida Press

Austrāliešu supermodele Ella Makfersone (attēlā) marta izskaņā nosvinēja 53 gadu jubileju. Viņas jaunības noslēpums ir treniņi katru dienu.

Sievietēm, kuras Ellas vecumā vēlas satriecoši izskatīties bikini, iespējams, noderēs daži modeles padomi. Viens no tiem – viņa katru dienu velta vismaz 45 minūtes fiziskajām aktivitātēm svaigā gaisā.

Ellas iecienītākie sporta veidi ir skriešana (viņa parasti skrien kailām pēdām pa pludmali), peldēšana, sērfošana un joga. Tāpat viņa dienā izdzer vismaz trīs litrus ūdens, kā arī lutina miesu ar augļu smūtijiem.

Pola Makartnija sieva Nensija

Fоtо: Vida Press

Britu mūziķa Pola Makartnija 57 gadus vecā sieva, amerikāņu izcelsmes uzņēmēja Nensija Ševela (attēlā) intervijās uzsvērusi – viņai jauneklīgas ķermeņa aprises palīdz saglabāt intensīvi treniņi, kurus uzrauga bargs fitnesa treneris.

Nensija labprāt svīst uz kāpņu trenažiera jeb tā dēvēta stepera, min velotrenažiera pedāļus, kā arī cilā svarus. Tāpat viņai patīk niršana.

Sieviete intervijās stāstījusi, ka viņa labprāt fiziskās aktivitātes veic kopā ar vīru Polu, kuram šovasar apritēs 75 gadi. Mūziķis, kā zināms, jau daudzus gadus ir veģetārietis, un ārzemju mediji vēsta, ka arī viņa sieva atteikusies no gaļas ēšanas.

Kristija Brinklija

Fоtо: Vida Press

Bijusī amerikāņu supermodele Kristija Brinklija (attēlā), kurai šobrīd ir 63 gadi, ir gluži vai apsēsta ar veselīgu dzīvesveidu un sportu. Sieviete savulaik stāstījusi, ka, pat tīrot zobus, viņa veic kāju vingrinājumus.

Tāpat viņa katru dienu cenšas piepumpēties vismaz 100 reizes, un ņiprā skaistule intervijās uzsvērusi – tas nemaz neesot tik grūti izdarāms.

Brinklija cītīgi seko līdzi arī uzturam. Viņa iecienījusi dažādus ēdienu, bet tikai ar vienu priekšnosacījumu – tiem jābūt vegāniskiem.

Sieviete neslēpj, ka savas dzīves laikā izmēģinājusi arī visdažādākās skaistuma procedūras un žilbinošas ārienes dēļ pārcietusi daudz sāpju, tomēr viņa vienmēr uzsvērusi, ka pūliņi atmaksājušies, jo viņa šobrīd izskatoties vēl labāk nekā 30 gadu vecumā.

❤️LOVE ---maybe you can finish the sentence... Something like ... LOVE More. Love Each Other

A post shared by Christie Brinkley (@christiebrinkley) on Apr 4, 2017 at 8:46pm PDT

Time to kick up YOUR heels! Bellissima is now in Alabama, California, Colorado, Connecticut, Florida, Georgia, Illinois, Indiana, Kentucky, Louisiana, Maine, Massachusetts, Michigan, Minnesota, Mississippi, Missouri, Montana, Nevada, New Hampshire, New Jersey, New York, North Carolina, Ohio, Oklahoma, Pennsylvania, Rhode Island, South Carolina, Tennessee, Texas, Wisconsin. Ask your favorite shop to carry it for you or find the store nearest store by checking our interactive google map on our web site at www.bellissimaprosecco.com or email to info@bellissimaprosecco.com and your question will be answered immediately. I really am bubbling with excitement for you to taste a splash! #brutdoc #sparklingrosé #zerosugar @mj_day back in T&C! 💦 Please Share by using the share button under the three dots 🤞🏼above my photo 👍🏼💙💦🍾🦋🐟🌎Thank You!

A post shared by Christie Brinkley (@christiebrinkley) on Mar 31, 2017 at 2:28pm PDT

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !