Фото: Vida Press
Lai gan daudzas šovbiznesa zvaigznes jaunības avotu uzgājušas plastiskās ķirurģijas klīnikā, netrūkst iedvesmojošu piemēru, kas apliecina – sieviete, kura pārkāpusi 55 gadu slieksni, var izskatīties satriecoši arī bez pārspīlētas aizraušanās gulties zem skalpeļa. "Delfi Izklaide" uzskaita dažus ļoti iedvesmojošus piemērus.

Šarona Stouna

Фото: Vida Press

Pēdējos gados vairrākkārt sājusmu izraisījuši foto, kuros peldkostīmā iemūžināta 60 gadus vecā aktrise Šarona Stouna. 1992. gadā viņa savaldzināja pasauli ar lomu erotiskajā trillerī "Basic Instinct" ("Pamatinstinkts"), iemantojot seksa simbola slavu, un viņas jaunības dienu daile joprojām nekur nav zudusi – aktrise ir lieliskā formā.

Stounas jauneklīgā izskata noslēpums ir sports un atteikšanās no alkohola, un šobrīd viņa a savu vecumu ir pilnīgā mierā. Tiesa, savulaik viņai bijis grūti pieņemt to, ka noveco.

"Kad man bija pāri četrdesmit, es dažreiz ieslēdzos vannasistabā ar pudeli vīna un nozvērējos nenākt ārā, līdz pilnībā nepieņemšu sevi tādu, kāda izskatos," kādā intervijā stāstījusi Stouna.

Savukārt treniņos aktrise iecienījusi dažādību. "Katru reizi, kad trenējos, daru kaut ko citu," ārzemju mediji citējuši kinozvaigzni. Viņa savulaik stāstījusi, ka dažādus vienkāršus kāju un vēderpreses vingrojumus nereti veicot vannā un ūdeni izmanto kā pretspēku.

Tāpat jāatzīmē, ka Stouna nav to superzvaigžņu vidū, kas apmeklē tikai slavenībām un īpaši izmeklētai sabiedrībai paredzētās sporta zāles. Viņa priekšroku dod ASV lielo fitnesa klubu ķēžu zālēm, kurās iespējams trenēties visu diennakti.

Stouna uzturā lieto sarkano gaļu, un viņas iecienītākais ēdiens ir steiks. Viņa jau vairākus gadus ir pilnībā atteikusies no alkohola lietošanas.

Demija Mūra

Фото: Vida Press

Aktrise Demija Mūra novembrī svinēs 56. dzimšanas dienu, un daudzi piekritīs – viņa izskatās vismaz uz pusi jaunāka par saviem gadiem.

Aktrise jauneklīga izskata efektu panākusi ar stingru diētu un fiziskajām aktivitātēm. Mūra ir iecienījusi organisku pārtiku un svaigēšanu – lielāko daļu viņas ēdienkartes veido termiski neapstrādāti vai tādi produkti, kas nav gatavoti augstākā temperatūrā par 40 līdz 50 grādiem.

Uzturam Mūra vienmēr pievērsusi lielu uzmanību. Intervijās viņa arī stāstījusi, ka izmēģinājusi visdažādākās diētas, piemēram, daudzu slavenību iecienīto kajēnas piparu diētu, kuras laikā vairākas dienas pārtiek tikai no ūdens, kajēnas pipariem, citronu sulas un kļavu sīrupa, kas sajaukti kopā.

Veselīga ēšana, protams, iet roku rokā ar fiziskajām aktivitātēm, un Mūra priekšroku dod jogai. Tāpat viņa iecienījusi skaistuma procedūru, kuras laikā ķermenis tiek apklāts un sasildīts ar elektronisko segu. Šādā veidā vienā reizē iespējams sadedzināt līdz pat 1000 kalorijām.

Endija Makdovela

Фото: Vida Press

Holivudas aktrise Endija Makdovela šopavasar nosvinēja 60. jubileju, un ārzemju mediji nebeidz vien jūsmot par viņas starojošo sejas ādu un zeltainajiem matiem.

Kā vēsta žurnāls "W", aktrise iemieso dabisko skaistumu. Lai gan viņa neiebilst pret plastiskajām operācijām, pati viņa nekad nav ļāvusies mākslīgā skaistuma valdzinājumam.

Makdovela aizrāvusies ar jogu un pārgājieniem. Savukārt, kad runa ir par ēdienkarti, aktrise priekšroku dod tīriem ēdieniem. Viņa pati arī audzē dārzeņus un garšaugus, no kuriem ik rītu spiež sulas.

Savukārt veselīgas sejas ādas noslēpums, viņasprāt, ir pienācīga tās mitrināšana, bet matus aktrise mazgā ar visparastāko "L'Oreal" šampūnu, kas nopērkams arī lielveikalos.

Kristija Brinklija

Фото: Vida Press

Bijusī amerikāņu supermodele Kristija Brinklija (attēlā), kurai ir 64 gadi, ir gluži vai apsēsta ar veselīgu dzīvesveidu un sportu. Viņa pat sarakstījusi grāmatu par to, kā saglabāt jaunību.

Brinkliju, kura bijusi precējusies četras reizes, tajā skaitā arī ar slaveno mūziķi Billiju Džoelu, žurnāli "Allure" un "Men's Health" atzinuši par vienu no visu laiku daiļākajām sievietēm. Pievilcību viņa nav zaudējusi arī pēc 60 gadu sliekšņa pārkāpšanas.

Brinklija savulaik stāstījusi, ka, pat tīrot zobus, viņa veic kāju vingrinājumus. Tāpat viņa katru dienu cenšas piepumpēties vismaz 100 reizes, un ņiprā skaistule intervijās uzsvērusi – tas nemaz neesot tik grūti izdarāms.

Modele cenšas izvairīties no atrašanās saulē un ļoti cītīgi seko līdzi arī uzturam. Viņa iecienījusi dažādus ēdienu, bet tikai ar vienu priekšnosacījumu – tiem jābūt vegāniskiem. Tiesa, viņa labprāt pa retam sevi palutina ar šampanieti un austerēm, tamdēļ Brinklija pati sevi dēvē par "elastīgo vegānu".

Sieviete neslēpj, ka savas dzīves laikā izmēģinājusi arī visdažādākās skaistuma procedūras, kas bieži vien bijušas ļoti sāpīgas, tomēr viņa vienmēr uzsvērusi, ka pūliņi atmaksājušies, jo viņa šobrīd izskatoties vēl labāk nekā 30 gadu vecumā.

Madonna

Фото: Reuters/Scanpix/LETA

Popmūzikas karaliene Madonna nekad nav varējusi sūdzēties par enerģijas trūkumu, un arī 60 gadu vecumā viņa joprojām nav zaudējusi ņiprumu un jauneklību.

Madonna savulaik bija teju vai apsēsta ar sporta zāli un smagumu cilāšanu, bet pēdējā laikā viņa priekšroku dod jogai, kas iet roku rokā ar veselīgu uzturu. Tāpat arī dziedātāja iecienījusi dažādas sejas masāžas.

Savukārt ārzemju tabloīdi izvirzījuši versiju, ka Madonnas jauneklīgā izskata noslēpums ir jauni vīrieši, ar kuriem viņa labprāt pavada kopā laiku. Beidzamo gadu laikā popzvaigzne sev blakus izvēlas jaunekļus, kas par viņu ir krietni jaunāki.

Brazīliešu modelis Hesus Luss, amerikāņu modelis Adams Senns, franču dejotājs Brahims Zaibats, holandiešu horeogrāfs Timors Stefenss, Kotdivuāras modelis Abubakars Sumahoro – neviens no šiem Madonnas "spēļpuisīšiem" nebija vecāks par 30 gadiem.

Džuliana Mūra

Фото: Vida Press

Holivudas skaistulei Džulianai Mūrai decembrī apritēs 58 gadi, un jau kopš karjeras pirmsākumiem viņa bijusi izslavēta ar savu gludo, porcelānbālo ādu. Aktrisei no liekām grumbām un krunciņām izvairīties palīdzējusi slēpšanās no saules.

Kad Mūra iet pa ielu, viņa vienmēr izvēlas to ielas pusi, kurā ir ēna. Viņa nekad nesauļojas, pirms iziešanas no mājas vienmēr uz sejas uzklāj aizsargkrēmu ar augstu SPF.

Aktrise, protams, nodarbojas arī ar sportu un piedomā pie veselīga uztura, tomēr Mūra nav no tām sievietēm, kas izmisīgi cenšas atrast mūžīgās jaunības avotu.

"Mēs visi novecojam. Bērns noveco. Ir svarīgi, lai būtu izpratne par to, ka mēs ejam līdzi laikam," intervijā izdevumam "The Cut" sacījusi Mūra.

Mišela Feifere

Фото: Vida Press

Aprīlī 60 gadi apritēja aktrisei Mišelai Feiferei, bez kuras deviņdesmitajos gados neiztika teju neviens pasaulē skaistāko un iekārojamako sieviešu apkopojums.

Tiesa, Feifere pati gan esot itin kautrīga un sevi par ļoti daiļu un seksīgu nemaz neuzskatot. Labi izskatīties viņai palīdz vegānisks dzīvesveids – tieši tas esot viņas jaunības avots.

"Tas ir ne tikai daudz, daudz veselīgāk, bet tā tu arī neuzņem toksīnus, kas vecina ādu un ķermeni. Neilgi pēc tam, kad pilnībā pievērsos vegānismam, pamanīju milzu atšķirību tajā, kāda kļuvusi mana āda," interneta izdevumam "Urbanette" stāstījusi Feifere.

Aktrise arī cenšoties piecas reizes nedēļā apmeklēt sporta zāli, ik dienas uz trenažiera noskriet vismaz piecus kilometrus un saka – "jo vecāka kļūsti, jo mazāk jēgas sevi mānīt".

Džeimija Lī Kērtisa

Фото: AP/Scanpix

Aktrise Džeimijai Lī Kērtisa, kurai novembrī apritēs 60, 2010. gadā publiski atzinās, ka viņa gadsimtu mijā ir bijusi atkarīga no pretsāpju medikamentiem un alkohola. Izķepurojusies no atkarību bedres, viņa kļuvusi par iedvesmojošu piemēru tam, ka nekad nav par vēlu uzsākt veselīgu dzīvesveidu.

Pretsāpju zāles Kērtisa sāka lietot 35 gadu vecumā pēc plastisko operāciju veikšanas. Savukārt alkoholu viņa lietojusi, lai kliedētu skumjas un vientulību.

"Izķepurošanās no tā visa ir ievērojamākā lieta, ko savā dzīvē esmu paveikusi. Pretējā gadījumā mana dzīve būtu izpostīta. Man palaimējās, ka neko nenācās zaudēt," sarunu šovā "Today Show" pirms astoņiem gadiem sacīja Kērtisa.

Aktrise jau vairāk nekā 18 gadus ir pilnīgi skaidrā – nelieto nedz alkoholu, nedz citas apreibinošas vielas. Viņas ikdiena nav iedomājama bez dažādām fiziskajām aktivitātēm un sabalansēta uztura.

Noteikti jāpiemin fakts, ka Kērtisa ir viena no retajām Holivudas aktrisēm, kas nekrāso matus un lepojas ar to dabisko sirmumu.

Imana

Фото: Vida Press

Somāliešu izcelsmes modele Imana Abdulmadžida, leģendārā mūziķa Deivida Bovija atraitne, par modeli ir strādājusi gandrīz visu savu dzīvi, un aktīvi turpina darboties biznesā arī tagad, kad viņa ir sasniegusi 63 gadu vecumu.

Imana neaizraujas ar pārspīlētām diētām un mokošiem treniņiem līdz spēku izsīkumam. Viņa uzskata, ka pats galvenais ir mērenība.

"Atsacīšanās no lietām, ko mīli, nav labsajūtas veicināšana. Labsajūta baro tavu dvēseli un liek justies labi," izdevumam "The Cut" par diētām sacījusi Imana.

Fiziskajām aktivitātēm modele vairāk sākusi pievērsties tikai pēc 35 gadu vecuma. Vispirms viņa izmēģinājusi aerobiku, bet ātri vien atmetusi tai ar roku. Tad Imana noprovējusi boksu un burtiski iemīlējusies šajā sporta veidā. Modele arī iecienījusi pilates.

"Kļūstot vecākai, arvien svarīgāki kļūst kardiotreniņi. Es nevēlos, lai man sāk aptrūkties elpa," sacījusi modele.

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !