Фото: EPA/Scanpix/LETA/Vida Press/Caters News/Scanpix/LETA
Cilvēki vienmēr tiekušies būt stiprākie, skaistākie, gudrākie un visādi citādi labākie kādā noteiktā sfērā, un "Delfi Izklaide" apkopojusi astoņus cilvēkus, kuri ar visu sirdi un dvēseli ne tikai nodevušies lietām, ko viņi dara, bet arī iemācījušies dzīves uzliktos pārbaudījumus pavērst sev par labu. Piedāvājam iepazīties ar savdabīgiem ļaudīm, kuri savu vārdu ir ierakstījuši vai arī tuvākajā nākotnē ierakstīs Ginesa rekordu grāmatā.

Sieviete ar pasaulē tievāko vidukli

Фото: Vida Press

Neticami slaids viduklis mūsdienās kļuvis par modes lietu, un daudzas dāmas pat ir gatavs gulties zem skalpeļa un ļauties sāpīgajai ribu izņemšanas operācijai. Savukārt pasaulē tievākā vidukļa rekords pieder 81 gadu vecajai amerikānietei Keitijai Džangai, kura droši dēvējama par kvēlāko korsešu fani pasaulē.

Sieviete savu ķermeni jau gadiem ilgi katru dienu iežmiedz korsetē, un viņas uzcītība vainagojusies ar iekļūšanu Ginesa rekordu grāmatā. Keitijas vidukļa apkārtmērs ir 38,1 centimetrs, un, pateicoties šim ciparam, viņas vārds 1999. gadā tika ierakstīts rekordu grāmatā. Līdz pat mūsdienām nevienam viņas sasniegumu nav izdevies pārspēt.

Cienījamā vecuma kundze, kura iznēsājusi un izaudzinājusi trīs bērnus, pēdējos gados reti minēta presē, bet savulaik viņa intervijās stāstījusi, ka ikdienā korsetes sākusi valkāt 28 gadu vecumā. Šis eksotiskais apģērba gabals dienā tiek novilkts tikai uz pāris minūtēm, lai dāma varētu nomazgāties.

Pasaulē garākais vīrietis no Turcijas

Фото: AFP/Scanpix

Saskaņā ar Ginesa rekorda grāmatu pasaulē garākā vīrieša tituls jau krietnu laiku pieder Sultanam Košenam no Turcijas.

Šobrīd 35 gadus vecā vīrieša vārds rekordu grāmatā tika ierakstīts 2009. gadā. Tolaik viņa garums bija sasniedzis 246,5 centimetru atzīmi.

Divus gadus vēlāk Turcijas pilsētā Ankarā tika veikti atkārtoti mērījumi, kuros atklājās, ka viņš pastiepies par gandrīz pieciem centimetriem un viņa garums sasniedzis 251 centimetru. Pagaidām nevienam augumā raženo vīru nav izdevies pāraugt.

Vīrietim izdevies arī atrast mūža mīlestību. 2013. gadā viņš mija gredzenus ar mīļoto Mervi Dibo, un abi joprojām ir laimīgi kopā.

Pasaulē lielāko dabisko krūšu īpašniece

Фото: Vida Press

Arvien vairāk sieviešu savas krūtis palielina mākslīgi, un dažos gadījumos sievišķīgo apaļumu apmēri kļūst prātam (un arī plaukstām) neaptverami. Savukārt Annija Hokinsa-Tērnere no ASV var lepoties ar dabiskām formām, kas viņai ļāvušas arī savu vārdu ierakstīt Ginesa rekordu grāmatā.

Annija 1999. gadā tika atzīta par pasaulē lielāko dabisko krūšu īpašnieci, un neviena cita sieviete joprojām nav spējusi viņu pārspēt. Kā vēsta ārzemju mediji, viņas milzu krūtis sver 50 kilogramus.

Annijas portfolio Ginesu rekordu grāmatā atklāj, ka krūtis pārmērīgi sākušas augt, kad Annijai bijuši deviņi gadi.

Lai gan jaunībā viņa izsmieta, Annija vienmēr lepojusies ar dabas dotajām formām, un, sasniedzot pilngadību, viņa kļuva par fetiša modeli ar pseidonīmu Norma Stica.

Pusaudzis – nepratīgs acu bolītājs

Фото: Caters News/Scanpix/LETA

16 gadus vecais Ahmeds Kāns, kurš dzīvo Pakistānas pilsētā Lahorā, slavu dzimtenē un arī ārpus tās robežām iemantojis ar visnotaļ neparastu talantu – viņš savus acābolus spēj izbolīt 12 milimetrus ārpus dobumiem.

Jau vēstīts, ka šo savu talantu jauneklis atklājis pavisam nejauši, kad viņš pieskāries savai acij un tā gluži vienkārši izsprāgusi uz āru.

Pēcāk Ahmeds cītīgi izkopis acu bolīšanas prasmes, līdz iepraktizējies tās manāmi izvalbīt un šādā pozīcijā noturēt aptuveni vienu minūti.

Ahmeds pagaidām gan tikai sapņo, ka kādu dienu viņa vārds tiks ierakstīts Ginesa rekordu grāmatā. Pasaulē lielākās acu bolītājas tituls šobrīd pieder amerikānietei Kimai Gudmenai, kura rekordu uzstādīja 2007. gadā, bet pusaudzis no Pakistānas apņēmies viņu pārspēt.

Pasaulē īsākā sieviete no Indijas

Фото: EPA/Scanpix/LETA

Pasaulē īsākā sieviete ir Indijā dzimusī Džotija Amdže, kurai decembrī apritēs 25 gadi. Viņa ir 62,8 centimetrus gara.

Bērnībā rekorda īpašnieces dzīve daudz neatšķīrās no citiem bērniem, bet, kad meitenei bija pieci gadiņi, viņas mamma sāka pamanīt, ka Džotijas augšana ir aizkavējusies.

Ārsti konstatēja, ka meitenītei ir iedzimta ģenētiska slimība, kuras dēļ viņa nekad neizaugs.

Lai gan tik īsam cilvēkam ikdienā nākas sastapties ar neskaitāmiem šķēršļiem, turklāt blakus vienmēr jābūt kādam, kurš palīdzēs, Džotija par savu nelielo augumu neskumst. Sieviete uzskata, ka tā ir dāvana. Turklāt iekļūšana Ginesa rekordu grāmatā viņai atnesusi popularitāti, kurai pateicoties viņa varējusi apceļot pasauli.

Pasaulē garāko kāju īpašniece no Krievijas

Фото: Vida Press

Jekaterinai Ļisinai no Krievijas ir tas gods tikt dēvētai par pasaulē garāko kāju īpašnieci. 31 gadu vecās sievietes kreisā kāja no gurna līdz papēdim ir 132,8 centimetrus gara, savukārt labā – 132,2 centimetrus gara.

Jekaterinas vārds Ginesu rekordu grāmatā tika ierakstīts pērn, kad iznāca pēc kārtas jau 63. grāmatas izdevums. Kā viens no faktiem par sievietes dzīvi minēts tas, ka viņa nēsā 47. izmēra kurpes.

Tiem, kuri seko līdzi notikumiem sportā, Jekaterinas vārds noteikti nav svešs. Viņa savulaik arī bijusi profesionāla basketboliste, kura Krievijas sieviešu basketbola valstsvienības sastāvā 2008. gada Olimpiskajās spēlēs Pekinā izcīnīja bronzas medaļu.

Tiesa, tagad gan Jekaterina profesionālam sportam atmetusi ar roku un pievērsusies sapnim par modeles karjeru.

Vācu rekordists ar 453 pīrsingiem

Фото: Vida Press

58 gadus vecais Rolfs Buholcs no Vācijas pilsētas Dortmundes Ginesa rekordu grāmatā iekļuva 2010. gadā. Viņš ir vīrietis ar vislielāko pīrsingu skaitu ķermenī.

Rolfa miesu rotā 453 pīrsingi, no kuriem 278 izvietoti viņa ģenitāliju rajonā. Tāpat arī viņš sevi ir izdaiļojis ar vairākiem tetovējumiem un radziņu implantiem pierē.

Pie pirmā pīrsinga Rolfs ticis pirms aptuveni 20 gadiem. Vīrietis šobrīd iztiku pelna, piedaloties dažādos reklāmas projektos un ķermeņa modifikācijas konvencijās visā pasaulē.

Vīrietis, kuram 99,9% ķermeņa sedz tetovējumi

Фото: AFP/Scanpix/LETA

Ķermeņa izdaiļošana ar zīmējumiem dažiem ir modes kliedziens, bet citiem tetovēšanās ir dzīvesstils. Starp otrajiem ierindojams Lakijs Daimonds Ričs, kurš tetovējumu dēļ iekļuvis arī Ginesa rekordu grāmatā.

Lakijs ir no Jaunzēlandes un pasaulē nācis kā Gregorijs Pols Maklarens, bet tagad viņu dēvē par Lakiju Riču, un jau 12 gadus viņš oficiāli ir cilvēks ar visvairāk tetovējumiem pasaulē.

99,9% vīrieša ķermeņa klāj zīmējumi, un tetovēti ir pat viņa plakstiņi, mutes iekšpuse, ausis un pat peņa priekšādiņa. Apsēstība ar tetovējumiem viņam aizsākusies jau agrā bērnībā.

Naudu vīrietis pelna kā performanču meistars, uzstājoties dažādos šovos un arī uz ielas.

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !