Foto: Publicitātes foto

Ar jaunu mūzikas klipu savus atbalstītājus iepriecinājis populārais dziedātājs Markus Riva. Šonedēļ publiskots viņa "eirodziesmas" "Impossible" video.

Kā norāda mūziķa pārstāvji, tas ir pirmais Markus mūzikas video, kas filmēts uz 35 milimetru kinolentes, taču kopumā ir 30. klips viņa karjerā.

Dziesma "Impossible", kas radīta kopā ar dziedātāju Aminatu, ir stāsts par apņēmību, pārliecību, ticību saviem spēkiem un nebeidzamu cīņu ar apstākļiem, kas stājas mūsu ceļā,– to skaitā arī ar pašu bailēm un šaubām.

Jau vēstīts, ka Riva šogad ar šo dziesmu startēja konkursa "Supernova 2020" atlasē, bet viņam neizdevās kvalificēties finālam, kurā notiks cīņa par ceļazīmi uz "Eirovīziju".Lai arī notikumi nu pavērsušies citādi, Markus tomēr priecājas par paveikto un cer, ka dziesma iedvesmos viņa fanus.

"Šī dziesma tik daudz ko pastāsta par to, kas notiek šobrīd pasaulē un konkrēti arī manā dzīvē. Lasiet rindiņas un arī starp tām! Un dariet dzīvē labas lietas! Dariet to, kas jums patīk! Un esiet drosmīgi!" tā Markus.

Kā vēsta mūziķa pārstāvji, video tika uzņemts E. Fon Trompovska kvartālā dienu pirms Ziemassvētkiem. Filmēšanā piedalījās gandrīz 20 cilvēki, un tā ilga līdz trijiem naktī. Kā smejas pats Markus, filmēšanas laikā viņam pašam sev bijis vairākkārt jāatgādina, ka ir nesalaužams – neapdzīvotajās rūpnīcas telpās bijis patiešām vēsi. Tiesa, par rezultātu viņš ir patiesi gandarīts.

"Video centrā ir pats Markus, un tajā dažādi tēli un simboli atspoguļo viņa iekšējo pasauli, domas, izjūtas un dziesmas vēstījumu, " stāsta klipa režisors Pāvels Trebuhins. "Lai piešķirtu video nepieciešamo noskaņu, izvēlējāmies to filmēt uz 35 mm kinolentes. Tas padara video uzņemšanu gana sarežģītu, taču tā iespējams panākt mūsdienām neierastu sajūtu un kvalitāti. "

Markus Riva šobrīd strādā pie materiāla jaunam albumam, turpina koncertdarbību Latvijā un NVS valstīs, kā arī sadarbībā ar kustību #Neklusē gatavojas apciemot vairākas Latvijas skolas, lai aktualizētu mobinga problēmu jauniešu starpā un veicinātu tā novēršanu.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!