Foto: LETA/Privātais arhīvs
Mūziķim un dziedātājam Atim Auzānam, kurš nākamā gada janvārī svinēs savu 51. dzimšanas dienu, ar savu trešo sievu Ludmilu ir 12 gadu vecuma starpība. Abi apprecējās 2013. gadā un ir kopā joprojām. Sievu viņš mīļi dēvē par Ļudu un sarunu šovā "Pasaki to skaļi" atklāja abu mīlasstāstu.

Latgalē populārais mūziķis Atis Auzāns mīļoto noskatījis koledžā, kurā vadījis ansambli un mācījis viņas kursa biedrenēm dziedāt: "Es jau viņu biju pamanījis iepriekš. Viņai bija varbūt 17 vai 18 gadu, man par 12 vairāk. Tad, kad viņu ieraudzīju, manī iekšā kaut kas saslēdzās. Es pat nezinu, kas. Katrreiz, kad viņu redzēju...," mīlestības noslēpumaino pusi atklāj Auzāns.

Viņš uzskata: "Tas, ka mēs viens otru atradām, jau bija ieplānots sen, sen atpakaļ, kad vēl nebijām šajā pasaulē. Es biju jau divreiz precējies. Otrā laulība gan bija vienkārši solījuma izpildīšana, jo bijām kopā, bet laulību noslēdzām faktiski tikai uzturēšanās atļaujas dēļ. Savukārt mana pirmā laulība bija ne gluži neveiksmīga, jo vismaz nāca pasaulē mana meita Agate, kura tagad ārzemēs studē mikrobioloģiju," stāsta Auzāns.

Mūziķis saka lielu paldies savai sievai Ļudai, jo esot pozitīvā ziņā no viņas atkarīgs – vienmēr, kad mīļotā ir blakus, viss dzīvē sakārtojas.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!