Foto: DELFI Aculiecinieks
"Jau divus mēnešus atrodos Ibizā. Tā tiek reklamēta, kā "brīva seksa, neprātīgas un trokšņainas uzdzīves sala, pasaules klubu kultūras galvaspilsēta, sala mūziku un brīvību mīlošajiem - nosauļoti augumi un pasaules labākie dīdžeji". Tie nav meli, tā tiešām notiek," raksta Baiba.

"Naktsdzīve Ibizā nav vārdiem aprakstāma. Un tomēr, pirms atbraucu, nevienu reizi nebiju dzirdējusi par Ibizu, kā salu ar pasakaini skaistām pludmalēm, ar elpu aizraujošiem skatiem, ar sāls baseiniem un kalniem (ko paši dēvē par savu "balto zeltu"), ar vēsturisku vecpilsētu, no kuras paveras skats uz visu Ibizu, ar, iespējams, skaistāko saulrietu, kuru var vērot kopā ar vēl pāris simtiem cilvēku, ar.. ar.. harmoniskām un mierpilnām vietām."

"Bildes gan nekad neparādīs to, ko esi redzējis savām acīm, bet vienu zinu skaidri - tā nav tikai ballīšu paradīze. Te ir kas vairāk. Sala, kuru var iemīlēt kā ballīšu, tā arī aktīvās atpūtas vai klusuma un miera cienītāji."

"Pilnīga taisnība. Prioritātes var papildināt... Rekomendēju villas austrumu krastā tuvāk Sant Antoni. Ja kas, Formenteras sala turpat blakus, pilnīgi mežonīgi vai klusi ar jahtu," komentē "Vnilla Travel" tūrisma aģentūras pārstāvis Aldis Kušķis.


Citu ceļojumu spilgtākos brīžus var atrast šeit!

Ja arī tu, ceļojot aiz Latvijas robežām, esi pabijis unikālā vietā, piedalījies aizraujošā pasākumā, saticis interesantus cilvēkus, piedzīvojis neaizmirstamas izjūtas, piedalies DELFI un "Vanilla Travel" iespaidu konkursā "Neparastā pasaule" un laimē ceļojumu uz Vjetnamu! Īsu piedzīvotā aprakstu, kā arī foto vai video sūti uz e-pastu aculiecinieks@delfi.lv vai izmantojot reģistrēto autoru satura iesūtīšanas formu. Vairāk par konkursa noteikumiem lasi šeit!

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!