Foto: Publicitātes foto

Grupa "Singapūras satīns", piedaloties Mikam Galvanovskim, izdevusi dziesmu "Kamēr jauni mēs". Dziesma tapusi par godu Maestro Raimonda Paula mūzikas lielkoncertam, kurā 10. septembrī Rīgas Daugavas stadionā pulcēsies teju 100 mūziķi.

"Dziesmu rakstījām īpaši pasākumam "Latvijas mūzikas lielkoncerts", kurā skanēs Maestro Raimonda Paula mūzika. Pirmo reizi mūžā mums būs tas gods izpildīt skaņdarbu ar Liepājas Simfonisko orķestri, un mums tas šķiet kaut kas ārprātīgs, jo tie ir cilvēki, kas tiešām prot notis un mūziku, kamēr mēs vairāk mākam to, kas teikts dziesmas piedziedājumā. Ar mums dzied Miks Galvanovskis, arī viņš kāps ar mums uz skatuves Daugavas stadionā," par dziesmas tapšanu stāsta grupas pārstāvji.

"Tā kā dziesmā satiekas vecais un jaunais, dziesmas video piemeklēti kadri no Latvijas Valsts kinofotofonodokumentu arhīva, tāpēc varam priecāties par to, kā šie senie kadri saskan ar jaunās skaņās radītu visiem zināmo dziesmu," grupa turpina.

Dziesmas teksta autori ir Kārlis Zenne, Juris Štrāls, Edgars Bāliņš un Jānis Peters. Dziesmu producējuši Niks Evalds un Arstarulsmirus.
Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!