Foto: Reuters/Scanpix/LETA

Vienā no pēdējām intervijām Kriss Evanss atzina, ka viņam patīk autentiskas lietas – viņš labprāt mazāk strādātu pompozajā kino industrijā, pīpētu zālīti un pievērstos ikdienišķai dzīvei. Savukārt viņa suns jau šobrīd uzskata, ka Kriss dzīvo parasta cilvēka dzīvi, jo, kā joko pats aktieris, suns neko nenojauš par viņa popularitāti.

Krisam Evansam ir bijušas vairākas izcilas lomas, taču īstu popularitāti un bagātību viņš ieguva pēc galvenās lomas filmā "Kapteinis Amerika: Pirmais atriebējs" ("Captain America: The First Avenger", 2011). Kopumā Kriss ir filmējies vairāk nekā 30 filmās, taču tagad aktieris vēlas palēnināt dzīves ritmu un pievērsties ikdienišķām lietām. Jaunākajā intervijā, kas tika publicēta "GQ", Kriss atzina, ka viņš pat varētu pievērsties keramikas amatam.

"Man patīk autentiskas lietas," viņš uzsvēra. Aktieris intervijā teica, ka viņš vienkārši gribētu doties uz savu darbnīcu, kur varētu klausīties labu mūziku un smēķēt. Krisam šķiet, ka šāda dzīve varētu būt mierpilna un nest gandarījumu.

Vienlaikus aktieris uzsvēra, ka viņam patīk izvēlētā profesija, taču tā prasa intensīvu darbu gan ar amata brāļiem, gan citiem jomas ekspertiem un, protams, arī auditoriju. Galu galā aktiera darbs ir smags un nogurdinošos, turklāt prasa daudz laika. Savukārt Kriss pēc tā, kā apprecēja portugāļu aktrisi Albu Baptistu, vēlas baudīt mierīgu ģimenes dzīvi. Starp citu, aktieris intervijas laikā pajokoja, ka viņa suns tāpat uzskata Krisu par vienkāršu cilvēku un neko nenojauš par saimnieka popularitāti. "Viņš ir tik godpratīgs, tīrs un labs."

Arī uz jautājumu, vai viņš plāno vēl kādreiz sadarboties ar "Marvel", aktieris atbildēja noliedzoši. "Vismaz ne tuvākajā laikā. Galu galā es patiešām ceru, ka strādāšu mazāk. Man ir daudz citu interešu. Un kaut arī neesmu ieguvis "Oskaru", es tāpat jūtos ļoti apmierināts," intervijā pateica Kriss.

Tāpat Kriss intervijā atzina, ka bieži domā par kosmosu un eksistenciālām lietām. Viņš uzskata, ka būt šeit, uz mūsu planētas, jau ir liela veiksme.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!