Foto: Kadrs no video

Pēdējā laikā īpaši sasparojusies citplanētiešu mednieku apvienība Secure Team 10. Nesen tika vēstīts, ka kosmosa pētnieki uz Mēness virsmas bija pamanījuši paranormālas aktivitātes. Amatieriem-ufologiem atkal izdevies piefiksēt ko sensacionālu.

Secure Team 10 jaunākajā video, kas publicēts vietnē YouTube, sīki un smalki izpētīts Mēness virsmas attēls, kurā, pēc kosmosa pētnieku domām, iemūžināta slepena citplanētiešu bāze.

Bildi uzņēmis Lunar Orbiter satelīts, kas Nacionālās aeronautikas un kosmosa administrācijas (NASA) paspārnē riņķo Mēness orbītā un veido tā virsmas attēlus.

Vienā no Zemes dabiskā pavadoņa attēliem saskatīti īpatnēji veidojumi, kas uz krāteriem klātās Mēness virsmas manāmi izceļas. Objektiem ir tīras formas, un rodas iespaids, ka tie veidoti mākslīgi.

Video komentāru sadaļā sākusies diskusija, un vairākums ufologu ir pārliecināti, ka bildē iemūžināta slepena citplanētiešu bāze. Izteikta pat varbūtība, ka ārpuszemes būtnes jau labu laiku kolonizējušas Mēnesi.

Lai apliecinātu šīs versijas ticamību, Secure Team 10 pētnieki Lunar Orbiter uzņemto konkrētās vietas Mēness virsmas attēlu salīdzinājuši ar līdzīgu, bet daudz senāk un no cita rakursa uzņemtu foto. Arī tajā saskatāmi dīvainie veidojumi.


Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!