Foto: Publicitātes foto

Šauļos aizvadīts festivāls "Ceļojumu un saldumu Ziemassvētki", kur pulcējās gan Ziemassvētku vecīši, gan kupls skaits apmeklētāju. Gājēju bulvārī notika Pirmsziemassvētku tirgus, uz ko bija sabraukuši pārdevēji un amatnieki no visas Lietuvas – netrūka ne saldumu, ne koncertu, ne sociālo un kultūras pasākumu, pastāstīja Šauļu tūrisma speciālists Arvidas Valentelis.

Pasākumā bija arī dažādi konkursi, kur sniga bohēmisks "konfekšu lietus".

Ar šiem svētkiem sācies Šauļu ziemas kulinārijas ceļojums "Ziemas garšas": pilsētas kafejnīcas ir papildinājušas savas ēdienkartes ar īpašiem ēdieniem, kas tiekot gatavoti tikai ziemā un tikai šeit, stāsta Valentelis. Staigājot pa pilsētas bulvāri, varēsit iestiprināties ar "Ziemassvētku sviestmaizi", iemalkot īpašo kafiju "Ziemas garša", atsvaidzināties ar zaļo kokteili "Ilgojos pēc ziemas", pasūtīt ziemas desertu "Rozes sniegā", bet varbūt gribēsiet sajust Ziemassvētku Marokas notis.

Arī Šauļos, līdzīgi kā Kauņā un Viļņā, šogad rotāta ļoti krāšņa eglīte, kas radījusi īpašu svētku sajūtu.

Foto: Publicitātes foto

Lūk, daži ieteikumi, ko apskatīt Šauļu pilsētā vai novadā:

izziņas dārgumu krātuves – unikālās Haima Frenkeļa villas, Velosipēdu, Šokolādes, Dzelzceļa un citu muzeju ekspozīcijas; saturā bagātas un neparastas ekskursijas; pasaules mērogā nozīmīga apskates vieta ir Krustu kalns; rotaļīgas izglītojošas programmas, kas aicina gatavot, nobaudīt, pieredzēt un iepazīt.

Vairāk par Šauļiem un to apkaimi, lasiet šeit.

Ja braucienam nepieciešama plašāka informācija par Šauļiem, iespējams vērsties pilsētas Tūrisma informācijas centrā.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!