Fоtо: Privātais arhīvs
Koka mājām ir savs šarms, turklāt mūsdienās cilvēki arvien biežāk izvēlas atgriezties pie pārbaudītām vērtībām – guļbūvju namiem. "Tava Māja" ir sarūpējusi kolekciju, kuras laikā varēsi doties virtuālā ceļojumā pa dažādām guļbaļķu mājām ne tikai Latvijā, bet arī Igaunijā un citviet.

Turklāt esam sarūpējuši arī padomus par guļbaļķu namu būvēšanu, kā arī ieteikumus, ja pēkšņi guļbaļķu nams ir sācis plaisāt vai tam parādījušās šķirbas.

Guļbaļķu nami var būt tik dažādi – būvē ne tikai ievērības cienīgas dzīvojamās mājas, pirtiņas, bet arī skaistas lapenes un brīvdienu namus. Šim gaumīgajam būvmateriālam ir ne tikai labas siltumuizolācijas īpašības, bet arī tas ir dabisks materiāls. Vai koka mājas ir tās piemērotākās Latvijas klimatiskajiem apstākļiem un vai tas nav uguns nedrošākais materiāls, plašāk vari uzzināt šeit.

Tāpat stāstu krājumā atradīsi iedvesmojošus stāstus par guļbaļķu namiem, piemēram, Siguldas apkaimē esošo guļbaļķu namiņu, kurš pārcietis ugunsgrēku. Jāteic, ka viss labi beidzies – šis stāsts ir ar laimīgām beigām. Ne mazāk iedvesmojošs stāsts ir par omulīgo māju Cēsu pusē, kurš atjaunots vēstures un ģimenes vārdā. Rakstā zemāk atradīsi arī citus stāstus par guļbaļķu namiņiem ne tikai Latvijā, bet arī citviet.

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !