Foto: Publicitātes foto
Izklaides un stila raidījums "Modes skrējiens" uzsāk gatavošanos jaunajai sezonai, kas skatītājus pārsteigs ar jauniem noteikumiem un pavērsieniem. Jaunajā sezonā tiek aicināti pieteikties visi, kas vēlas izzināt to, kas viņiem piestāv vislabāk, kā arī jaunie stilisti, kuri vēlas apliecināt savas prasmes profesionāļu modes ekspertu acīs un cīnīties par naudas balvu.

Arī šajā "Modes skrējiena" sezonā raidījuma koncepts paliek nemainīgs – piemeklēt dalībniekiem atbilstošāko vizuālo tēlu , kuru vērtē modes eksperti Anita Altmane un Dāvids. Šīs sezonas jaunums būs trīs stilistu pievienošanās dalībniekiem, tādējādi izveidojot trīs komandas. Stilisti ne tikai izveidos dalībnieka jauno tēlu atbilstoši raidījuma tematikai, bet arī sacentīsies par vietu pusfinālā un finālā, kur cīnīsies par uzvaru sezonā un naudas balvu, portālu "Delfi" informē TV3 runasvīrs Emīls Matisons.

"Aicinām pieteikties ikvienu, kuru interesē jaunākās modes tendences vai vēlas ko pamainīt savā koptēlā un saņemt vērtīgus stilistu padomus. Kā ierasts dalībnieku vizuālo tēlu, ko būs izveidojuši jaunie stilisti, vērtēs pieredzējuši modes profesionāļi – modes māksliniece un stiliste Anita Altmane un modes mākslinieks Dāvids. Taču šajā sezonā skatītājiem būs iespēja ne tikai sekot līdzi jauno stilistu gaumei un modes izjūtai, bet arī novērtēt šova vadītāju Anitas un Dāvida piedāvātos tērpus. Jaunās sezonas skatītājiem tā būs iespēja redzēt dažādas stila interpretācijas par raidījuma tēmu un iedvesmoties arī savām stila pārmaiņām.

Mēs aicinām pieteikties arī stilistus, kuriem būs lieliska iespēja iegūt atpazīstamību un pieteikt sevi šajā nozarē. Meklējam jaunos stilistus, kuri pabeiguši stila skolas un seko līdzi jaunākajām modes tendencēm, kādas tiek piedāvātas veikalu kolekcijās, kā arī tādus, kuri uzskata, ka ļoti labi orientējas modē un grib pārliecināties, vai viņu modes izpratne ir pareiza. Tāpat mēs meklējam arī blogerus un jebkurus citus entuziastus, kuriem mode ir tuva un mīļa. Mēs aicinām nebaidīties, pieņemt jaunus izaicinājumus un būt radošiem," saka raidījuma jaunā producente Dita Torstere.

Ja tu vēl meklē sava vizuālā tēla pārmaiņas un esi gatavs piedzīvojumam vai arī uzskati sevi par modes entuziastu, esi jau apguvis vizuālā tēla veidošanu un vēlies parādīt sevi plašākai auditorijai – piesakies dalībai raidījumā "Modes skrējiens" te.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!