Foto: Shutterstock
Rudens nāk ar milzu soļiem, un pat tad, ja tumšie vakari un rīti, kā arī zemā temperatūra tev uzdzen šermuļus, ir vismaz viens iemesls, kādēļ priecāties par sezonas maiņu – jauna garderobe!

Septembris ir lielisks mēnesis, lai nedaudz paeksperimentētu un atgrieztu modē kaut ko sen aizmirstu un, iespējams, novecojušu. Šajā sezonā aktuāli, lai tavas izvēles būtu pamanāmas – uzkrītoši silueti un krāšņas krāsas, audumi un apdrukas iegriezīs tavu rudeni pavisam citā ātrumā. Nav būtiski, vai esi romantisku kruzuļu vai perfekti gludu audumu cienītāja, ir vairāki rudens trendi, kas iekaros tavu sirdi tāpat.

Esi gatava aplūkot, ko tad īsti ģērbsim, beidzoties vasarai? Lūk, rudens/ziemas aktualitātes modē, ko īpaši izceļ "Womanandhome"!

Aitas vilnas apkaklītes

A photo posted by Blogger/Creator (@jestil211) on Aug 22, 2016 at 2:48am PDT

Aitas vilnas apkaklītes ir aktuālākas kā jebkad! Tomēr nenožēlo naudiņu un iegādājies ko nedaudz kvalitatīvāku, jo, šķiet, ka šī aktualitāte tik ātri nepametīs savu vietu slavas saulītē. Esi droša un izvēlies kādu krāsainu jakas versiju – zila, sarkana vai, protams, klasiski melna vai brūna. Viss izskatīsies lieliski. Šādu jaku iespējams saskaņot kā ar biksēm, tā arī svārkiem un kleitām, jo jaka nav sevišķi gara, tāpēc to būs viegli adaptēt ikdienas skrējienā.

Pufīgas vējjakas

A photo posted by J A Y A 🌏 (@mintedrose_) on Jun 4, 2016 at 1:06am PDT

Šajā rudenī no jauna atdzimst stepētās jakas ar nelielu pufīgumu. Izvēlies nedaudz garāku vējjaku haki krāsā, kas ir viena no rudens krāsām, un saskaņo to ar spīdīgiem augstpapēžu zābakiem. Izskatīsies perfekti!

Samts

A photo posted by Roxy Galore (@roxy_galore) on Jul 13, 2016 at 2:35pm PDT

Šogad negaidi līdz Ziemassvētkiem, lai no skapja dziļākajiem plauktiem izvilktu samta apģērba gabalus. Saskaņo to ar adījumiem un filcētām detaļām – tā tu šo aktualitāti pārnesīsi pavisam citā līmenī.

Izvēlies vienkārša piegriezuma samta darinājumu un tādā pašā krāsā, kā pārējais apģērbu komplekts, tikai pāris toņus gaišāks vai tumšāks.

Sportisks gars

A photo posted by Who What Wear (@whowhatwear) on Jul 29, 2016 at 5:50pm PDT

Atbrīvo sevi un izvēlies kādu sportiska stila apģērbu, kurā nedoties vien uz sporta zāli. Bikses ar strīpām sānos, augstpapēžu kurpes un ap gurniem – gurnu somas, kuras starp citu, aktuālas arī tepat pie mums. Tas būs perfekts balanss starp sportisku garu un elegantuma garšu.

Līniju spēles

Līnijas vienmēr ir topā, protams, arī šajā sezonā. Kāpēc gan neizvēlēties ko nedaudz interesantāku? Saskaņo apģērbus ar līnijām, kuras sniedzas vairākos virzienos, piemēram, blūzes līnijas ir horizontālas, bet svārku – vertikālas. Atraisi sevī modes dizaineri un spēlējies ar līnijām.

Kruzuļaini adījumi

A photo posted by by Lisa Hahnbück (@lisarvd) on Jul 10, 2016 at 11:12am PDT

Viens no vasaras trendiem, kas turpinās savu ceļu arī rudenī, ir kruzuļaini adījumi. Ja tavam džemperim nav kruzuļu, tikpat labi par to vari arī aizmirst. Saskaņo šādas elegantas apģērbu detaļas ar piezemētiem pārējiem apģērbiem un neuzkrītošiem aksesuāriem. Būsi modīgākā dāma pilsētā!

Daudzslāņainība

A photo posted by Z O E Y F (@zoeyf_studio) on Mar 14, 2016 at 8:27pm PDT

Nav būtiski, ko tu ģērb, svarīgi – kā tu to pasniedz. Izvēlies bikses, kleitu vai džemperus, kādu šiku mēteli un izjūti daudzslāņainības apģērba burvību. Šeit galvenais ir saskaņošana – ja darīsi to precīzi un labi, tad arī izpelnīsies apkārtējo komplimentus.

Krokoti midi svārki

A photo posted by Olivia (@corporatecatwalk) on Apr 24, 2016 at 7:57pm PDT

Kad esam tikušas līdz svārku apspriešanai, mazāk domā par pieredzējušu kundžu stilu, bet vairāk par īstas popdīvas garu. Izvēlies trāpīgus krokotos midi svārkus, kas nosedz ceļgalus, bet nav arī garāki. Mežģīņu blūzīte vai džemperis, augstpapēžu kurpes un ballei būsi gatava.

Militārais gars

Arī militārajam garam šajā rudenī ir vieta mūsu garderobē. Pievērs uzmanību mēteļiem ar pogām divās rindās, mazām, spīdīgām detaļām, kā arī haki toņiem. Vēl labāk, ja, piemēram, mētelim ir manuāli pieliekami pūkainā apkaklīte, kas ļaus variēt ar izskatu un izvēlēties, kā sevi vēlies pasniegt šodien.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!