Foto: Publicitātes foto

Pārdaugavas debesskrāpī "Z-Torņi" jau divus mēnešus dzīvo pirmie 11 īrnieki, bet jau pavisam drīz nams uzņems nākamos iemītniekus, "Tava Māja" pastāstīja nama pārstāve Klinta Mežapuķe.

Dzīvokļi ir labiekārtoti piektajā un devītajā stāvā, bet projekta pārvaldnieks AS "Towers Construction Management" drīzumā gaida ierodamies jaunu mēbeļu partiju, lai varētu uzņemt nākamos iemītniekus.

"Pēc tik ilga būvniecības procesa bijām patiesi gandarīti satikt mūsu jaunos iemītniekus un viņu rokās nodot atslēgu komplektus. Ēkā ir sākusi pulsēt dzīvība: pazemes autostāvvietā jau novietoti iemītnieku spēkrati, rītos un vakaros satiekami īrnieki možā noskaņojumā. Visus 11 dzīvokļus īrnieku ērtībai jau iepriekš labiekārtojām ar mēbelēm un visām nepieciešamajām virtuves un sadzīves iekārtām – ledusskapjiem, plīts virsmām, trauku mazgājamām mašīnām, veļasmašīnām ar žāvētājiem un citām. Protams, pastāv iespēja izvēlēties apartamentus arī ar "balto apdari" un iekārtot tos atbilstoši savai gaumei un vajadzībām," norāda AS "Towers Construction Management" komercdirektors Andžejs Neguliners. Viņš arī papildina, ka īrnieki var neraizēties par dzīvokļu vai drēbju mazgāšanu, jo nepieciešamības gadījumā palīgā varot nākt "Z-Towers" komanda.

Kā stāsta Neguliners, pašlaik "Z-Towers" ir uzsākti arī biroju izbūves plānošanas darbi, lai jau drīzumā biroju tornī varētu iemitināties pirmie uzņēmumi un biroju platību nomnieki.

Jau vēstīts, ka pērnā gada novembrī "Z-Towers" mainīja stratēģiju un devās īres tirgū. Divu 30 stāvus augsto augstceltņu projektu "Z-Torņi" Pārdaugavā sāka īstenot vēl pirms krīzes – 2006. gadā, tomēr vēlāk būvniecībā bija pārtraukumi, turklāt augstceltne ierauta arī sāgā, kurā risinās strīdi par nama ekspluatāciju.

"Tava Māja" piedāvā ielūkoties gatavajos dzīvokļos, kuros pašlaik jau mitinās pirmie "Z-Towers" īrnieki:

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!