Foto: Edgars Blumbergs
Runājot par mūsdienu mājokļu interjeriem, ļoti bieži varam dzirdēt, ka interjers ir minimālisma stilā – tā teikt, nekā lieka, turklāt mazāk ir vairāk. Minimālisma stila iezīmes valda arī divstāvīgajā dzīvoklī Pārdaugavā, kurā dominē tumšie toņi.

Tumšie toņi mājoklī ir drosmīgs gājiens, jo parasti esam pieraduši pie pasteļtoņu paletēm, klasiski baltās krāsas vai pēdējā laikā – pelēkās, bet melnā krāsa jebkuram mājoklim piešķirs kripatiņu elegances. To lieliski pierāda arī šis dzīvoklis Pārdaugavā, kur teju katrā telpā ir pa kādam melnam akcentam.

146,5 kvadrātmetrus (iekļaujot terasi) plašajā dzīvoklī kopumā ir trīs istabas, un tās aprīkotas ar visu sadzīvei nepieciešamo – sākot ar virtuvi un tās tehniku, līdz pat gultai un vannai. "Divstāvīgā dzīvokļa iekšējā apdare ir skaista sinerģija starp pasaules klases materiāliem un mūsdienīgu dizainu, kur kvalitāte ir tās pašā sirdī, pat vissmalkākajās detaļās," raksturo nekustamo īpašumu aģentūras "Big Bang Realty" pārstāvis Adrians Briedis. Dzīvoklis ir bagātināts ar dažādiem interjera akcentiem, piemēram, košu paklāju, kas uzreiz "piesaista aci", kā arī šeit ir jāizceļ modernie apgaismes ķermeņi telpās, kas lieliski papildina dzīvokļa pārdomāto interjeru. Arī guļamistabā izvēlēts salīdzinoši neierasts risinājums naktslampiņām, jo tās nav novietotas uz naktsskapīša, bet gan... ir piestiprinātas tieši virs gultas galvgalvja.

Lai gan dzīvoklī telpas ir tumšos toņos – tas ir salīdzinoši gaišs, jo visā mājoklī ir logi, kas slejas no grīdas līdz pašiem griestiem, turklāt no logiem paveras skats uz Daugavu.

Foto no dzīvokļa:

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!