Foto: PantherMedia/Scanpix

Ja kādu iemeslu pēc neuzticies kredītiestādēm, tad nopietni jāpadomā par drošu vietiņu, kur mājās vari mierīgu sirdi uzglabāt naudu un citas vērtslietas. Zeķe un trīslitru burka pieder lai pieder pagātnei! Iepazīsties ar everydayme.ru vērtīgajiem ieteikumiem.

Naudas uzglabāšanas jautājumu mājoklī var apskatīt no diviem skatu punktiem: pirmkārt, kur to uzglabāt būtu drošāk, otrs apsvērums ir saistīts ar enerģijas plūsmām - kur uzglabāt naudu un vērtslietas, lai vairotu to pozitīvo enerģiju un pieaugumu?

Kur uzglabāt naudu, lai to pasargātu no zagļiem?

Zagļi parasti zina, ko viņi meklē, tādēļ turpina meklējumus līdz brīdim, kamēr tie vainagojas ar panākumiem. Tādēļ, lai cik panāli tas arī neizklausītos, mūsdienās naudu tomēr visdrošāk ir glabāt bankā vai uz kartes, bet ne mājas. Bet mēdz būt dažādas situācijas. Ja kādu iemeslu pēc neesi mierā ar banku īstenoto politiku, tad, meklējot naudai piemērotu slēptuvi, centies maksimāli pielietot savu izdomu - gultas veļam tualetes poda skalojamā tvertne un gleznu rāmji šim nolūkam nederēs, jo visi zagļi jau ir informēti par šīm klišejiskajām slēptuvēm. 

Grāmatās ierīkota naudas slēptuve, starp citu, nav nemaz zemē metama ideja, it īpaši, ja vari lepoties ar plašu bibliotēku, kas aizņem vairākas itabas sienas. Pārmeklēt visas grāmatas būs ellīgs darbs un zagļiem, ja vien viņi nav dzimuši laimes krekliņā, tam gluži vienkārši var nepietikt laika. Ja izmanto šo metodi, galvenais - neaizmirsti atzīmēt, kuri ir "laimīgie" sējumi, citādi vari attapties neapskaužamā situācijā.

Kā glabāt naudu, lai vairotu tās pozitīvo enerģiju?

Ja naudai "zagļudrošas" vietiņas atrašana mājoklī nebūt nav viegls uzdevums, tad tās uzglabāšana, saskaņā ar pareizas enerģijas plūsmas likumiem, ir samērā viegli īstenojama. Punkts, kurš vistiešāk ietekmē finansu plūsmas enerģiju, ir atrodams mājokļa tālākajā kreisajā stūrī, skatoties no ieejas. Vienmēr uzturi šo telpu tīru un kārtīgu, lai enerģija netiktu bloķēta. No fen-šui viedokļa, nauda vislabāk glabājas un vairojas, ja tā tiek glabāta mājokļa austrumu vai dienvidaustrumu daļā.

Fen-šui speciālisti iesaka monētas ievietot speciāli šim nolūkam pagatavotā sarkana auduma maisiņā. Ja tev tāda nav, noderēs arī skaista, sarkana kārbiņa vai sarkana aploksne. Katru dienu, raugoties uz vietu, kur glabājas nauda, domā par konkrētiem mērķiem, kur vēlies to izlietot - tas veicinās enerģijas materializēšanos.

Nenāks par ļaunu, ja pacentīsies naudas zonu īpaši izdekorēt. Šim nolūkam noderēs naudas koks, glīts trauciņš ar spīdīgām monētiņām vai akvārijs. Pārticības simbols ir arī vīnogas.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!