Foto: Shutterstock

Zeķu pazušana tik tiešām ir mistiska parādība, taču šādās situācijās var atrast citus pielietošanas veidus. Iepazīsties ar apartmenttherapy.com idejām, kur izmantot vientuļās zeķes, lai zinātu, kā tās lietderīgi izmantot.

Augu tīrīšana

Vienā mājoklī augu lapu noslaucīšana no putekļiem jāveic biežāk, citā retāk – tas atkarīgs no tā, kāds ir gaiss telpās. Šajos nolūkos zeķe var būt viens no veiksmīgākajiem paņēmieniem, kā labi notīrīt putekļus. Uzvelkot samitrinātu zeķi uz rokas, būs daudzkārt vieglāk noslaucīt auga lapas, nekā ar kādu lupatu.

Žalūziju tīrīšana

Tie, kas pieredzējuši žalūziju tīrīšanu, noteikti zina, ka tas nav no patīkamākajiem mājasdarbiem, jo to tīrīšana aizņem laiku un tas ir diezgan piņķerīgi. Šo tīrīšanu var atvieglot, ierasto lupatu aizstājot ar zeķi, jo ar to būs daudz ērtāk noslaucīt katru žalūzijas detaļu.

Smaržu maisiņš

Ja esi nolēmis pats izveidot smaržīgu maisiņu, kuru ievietot drēbju skapī, zeķe var būt labs palīgs tā izveidē. Maisiņam, kurā tiek likti kaltēti ziedi vai tējas, ir jābūt no dabiska un elpojoša materiāla, tāpēc kokvilnas zeķe būs pat ļoti noderīga.

Atvadies no zirnekļu tīkliem

Zirnekļu tīklu novākšanā, uz rokas uzvilkta zeķe, palīdzēs ne tikai labāk aizsniegt, bet arī savākt šos tīklus.

Netīrām grīdām

Ja kādu reizi uz grīdas palikuši grūti nomazgājami traipi, nebojā nesen iegādāto lupatiņu, kuru pēc tam var nākties izmest, bet gan kādu lieko zeķi.

Grīdu līstes

Lai arī kā mēs dažkārt censtos izvairīties no šī pienākuma, grīdas līstes ar laiku ir jāatbrīvo no putekļu kārtām, un lai netiktu sabojāta labā lupata, izmanto kādu lieko zeķi. Tā aizstās lupatu un pēc tīrīšanas to nebūs tik žēl izmest.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!