Foto: Shutterstock
Vai esi nonācis situācijā, kad dvielis vai kāds apģērba gabals ne tik patīkami smaržo? Tad arī zini, ka ar atkārtotu mazgāšanu te nebūs līdzēts un jāizmanto kādas nopietnākas metodes.

Dvieļi iegūst nepatīkamu smaku, jo tie regulāri tiek samitrināti un tad atkal žāvēti, un tā ietekmē veidojas pelējumasēnīte. Savukārt drēbes var ost pēc pelējuma, ja atstātas uz ilgāku laiku veļas mašīnā pēc mazgāšanas. Varētu domāt, ka vēl viens mazgāšanas cikls veļas mašīnā līdzētu, bet nekā, un arī veļas mīkstinātājs par labu nenāks.

Panākumu atslēga šajā situācijā ir etiķis. Uzstādi karstāko režīmu mazgāšanai, pievieno tasi (150 ml) etiķa un ātrajā mazgāšanas režīmā ļauj līdzeklim iedarboties un novērst smaku, iesaka ''Frugally Blonde''.

To pašu efektu var panākt, mazgājot veļu vai dvieļus ar rokām. Iemērc audumu karstā ūdenī, pievieno etiķi, rūpīgi apmaisi un atstāj mērcēties uz 30 minūtēm. Etiķis ļoti labi uzsūks nepatīkamās smakas un nemaz nevajag pievienot vēl kādu līdzekli. Drēbju mazgāšanas gadījumā, ja ir iespējams, izmanto papildu skalošanas režīmu, lai etiķis pilnībā izskalotos.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!