Foto: Shutterstock
Daži uzdevumi mājas darbu sarakstā ir sarežģītāki par citiem. Lai gan arī grīdu slaucīšana prasa piepūli, piedegušu krāsns režģu tīrīšanu varētu dēvēt par piņķerīgāku uzdevumu. Taču vēl citā plauktā liekami ārkārtas situāciju darbiņu, kuros jāmeklē kabatā kāds radošs paņēmiens to atrisināšanai.

Ko darīt, ja aizdambējies pods, bet vakuuma pumpis nav pie rokas? Šis ir viens no gadījumiem, kad gribas domāt, – dzīve ar tevi izspēlē joku, taču jebkurā gadījumā jārod sarežģītajai situācijai risinājums. Savukārt reizēm darbiņš jau pēc savas būtības ir piņķerīgs. Kā piemēru var minēt vannas noteces tīrīšanu, kurā sakrājušies matu pinkuļi, segas ievilkšanu pārvalkā, kas daudziem ir viens no nepatīkamākajiem uzdevumiem pēc veļas dienas, vai arī tostera tīrīšanu, kas nav pielīdzināma ikdienisķo vakariņu sķīvju tīrīšanai.

Šādās situācijās noder kāds vērtīgs padoms, atjautīgs paņēmiens vai vienkāršs knifs, lai uzdevumu paveiktu godam. Ja runa ir par tīrīšanu, vienmēr labi virtuves skapītī turēt, piemēram, sodu, sāli, etiķi un citronu, ko ņemt talkā nepieciešamības gadījumā. Savukārt reizēm lietas nebūt nevajag pašam sarežģīt, jo kāds mazs triks var problēmu nastu ātri noņemt no pleciem.

Turpinājumā iepazīsties ar ieteikumiem no "Tava Māja" arhīva lādes, kas var tevi izglābt gan no kādām neveiklām situācijām, gan arī bez piepūles palīdzēt izpildīt veicamos darbiņus.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!