Foto: PantherMedia/Scanpix
Ģenerāltīrīšana ir jāieplāno ne tikai vienu reizi sezonā, piemēram, pavasarī, bet arī kā minimums mēnesī vienu reizi. Parasti mājās visi izslauka un izmazgā grīdas, noslauka netīrumus no virsmām un nomazgā traukus, bet nereti aizmirstam par elektroierīču tīrīšanu, kas mums ir liels palīgs ikdienas darbos.

"Tava Māja" šoreiz no savu rakstu krājuma ir sarūpējusi rakstus par elektroierīču tīrīšanu, piemēram, ledusskapi, veļasmašīnu, trauku mazgājamo mašīnu un citām elektroierīcēm, kas atvieglo ikdienas darbus.

Piekritīsiet, ka cepeškrāsni vai mikroviļņu krāsni tīram salīdzinoši reti – vien tad, kad tur ir sakrājušās ēdienu paliekas vai elektroierīces stikls ir vienos pleķos. Savukārt par ledusskapi vai trauku mazgājamo mašīnu atceramies tad, kad tur sāk virmot nepatīkams aromāts vai ēdienu paliekas liek par sevi manīt. Nemaz nerunāsim par veļas mašīnu, kuru vispār tīra reti kurš. Arī šai ierīcei ir jābūt tīrai, jo kā gan mēs varam izmazgāt drēbes, ja pati ierīce nav izmazgāta?

Met slinkumu pie malas un ķeries klāt savām elektroierīcēm, lai tās atkal atgūtu spozmi, kā arī izskatītos gluži kā tikko iegādātas!

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!