Foto: Shutterstock
Lai arī šķiet, ka visu taču vienmēr var izrunāt, nebūt ne visi vīrieši ir gatavi atklāti stāstīt par savām vēlmēm guļamistabā. Cilvēki ir dažādi, tomēr lielākā daļa vēlas ne tikai paši izjust baudas virsotnes, bet likt arī otram justies tik pat labi. Ko vīrieši labprāt gribētu piedzīvot gultas prieku laikā, bet nereti to noklusē, lasi turpmākajās rindās.

Jebkurā gadījumā vērts paturēt prātā, ka katram vīrietim var būt kādas īpašas vēlmes, kuras viņš vēlētos realizēt mīlēšanās laikā – "Woman's Day" un "Cosmopolitan" apkopojuši dažas no tām.

Izjust entuziasmu un pakļaušanos

Vīrietim pavisam noteikti ir svarīgi intīmās tuvības laikā dominēt, taču viņš arī vēlas atrast sievieti, kurai patiktu nedaudz skarba mīlēšanās un tā šķistu pieņemama. Protams, ja abi partneri ir attiecībās vai vismaz cenšas tās veidot, tad ļoti svarīgs ir arī izjusts un maigs sekss, taču ar laiku noteikti rodas vēlme eksperimentēt un izmēģināt ko jaunu.

Entuziasms ir viena no lietām, kas vīriešus uzbudina un iepriecina. Viņi vēlas, lai arī sieviete justos labi, tāpēc "iesūnot" vienās un tajās pašās pozās vai vietās var kļūt nedaudz apnicīgi pat ar cilvēku, kurš it nemaz ikdienā nešķiet garlaicīgs. Ja tikai nekustīgi gulēsi un šķietami gaidīsi, kad vīrietis visu izdarīs par jums abiem, rezultāts var nebūt visai spīdošs.

Priekšspēli, kas ir no svara

Foto: Shutterstock

Lai arī varētu šķist, ka tikai sievietes alkst pēc uzbudinošas priekšspēles, tā īsti nemaz nav – arī vīrieši vēlas priekšspēles ar ķircināšanu, skūpstiem, pieskārieniem un partnera ķermeņa novērtēšanu. Seksu bez priekšspēles var salīdzināt ar braukšanu pa amerikāņu kalniņiem bez lēnās un mērenās vilkšanas augšup – šķietami brauciens bija labs, bet kaut kas ļoti pietrūka.

Nav taisnība, ka vīrieši vēlētos seksu tikai tumsā. Viņi vēlas apskatīt savu sievieti visā krāšņumā, redzēt viņas seju, matu cirtas uz pieres, pieskarties lūpām, vizualizēt tālākos notikumus u.c. Vīrieši arī atzinuši, ka viņi nevēlas, lai sieviete viņa klātbūtnē kautrētos, jo tas reizēm var mazināt vēlmi iesaistīties gultas priekos.

Tāpat nevar aizmirst, ka, neskatoties uz procesā gūto labsajūtu, vīrietis vēlas vienmēr sasniegt baudas virsotnes, kā arī viņš grib, lai to piedzīvotu sieviete. Tieši šī iemesla dēļ daudzi novērtē, ja sieviete atklāj, kura poza vai darbība viņai sagādā vislabākās izjūtas.

Nekontrolētu vēlmju izteikšanu skaļi

Foto: Shutterstock

Vīriešiem, tāpat kā sievietēm, intīma tuvība var nebūt līdz galam saistoša, ja partneris neizdvesīs nevienu skaņu. Tas var noslāpēt uzbudinājumu un vēlmi mīlēties, taču gluži pretēju efektu var radīt reizēm pat nekontrolētu vēlmju – vārdu un frāžu – izteikšana skaļi. Noteikti sievietēm nevajadzētu kautrēties un varbūt pat skaļi izkliegt, ja tuvība viņām sagādā patīkamas emocijas, jo vīrieši alkst šādus komplimentus dzirdēt.

Pārspīlētas un īpaši neķītras runas mīlēšanas laikā var radīt neērtības sajūtu un šķist smieklīgas, savukārt, nekautrēšanās paziņot par savu baudu ar vieglu ievaidēšanos, kad mīļotais dara tieši tā, kā tev patīk vislabāk, ir patiešām seksīga.

Īpašu apakšveļu

Foto: Shutterstock

Bieži vien var dzirdēt uzskatu, ka vīrieši pirms intīmas tuvības pēc iespējas ātrāk grib redzēt sievieti kailu, taču tā nebūs līdz galam taisnība. Daudzi vīrieši atzīst, ka viņi labprāt skatās uz sievieti apakšveļā, un tas vēlmi pēc gultas priekiem vēl palielina.

Apakšveļa, kas ir auguma aprisēm atbilstoša un seksīgāka par ikdienā valkāto, patiesi vienmēr piesaista vīriešu uzmanību. Turklāt, nav noslēpums, kā tā liek justies pievilcīgākai arī tev pašai. Tomēr, atceries, ja ir runa par pirmo seksuālo pieredzi ar kādu partneri, labāk izvēlēties veļu, kurā jutīsies brīvi – ja tikai vēlēsies iekārdināt vīrieti, bet pašai būs neērti, neveiklas situācijas garantētas.

Vēlmes, kuras liek padomāt divreiz

Foto: Shutterstock

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!