Foto: Shutterstock
Turpinās pieteikšanās starptautiskai konferencei "Labi vecāki šodien", kas notiks 6. oktobrī RISEBA arhitektūras un mediju centrā "H2O". Pirmo reizi Latvijā tiek organizēta konference, kurā galvenais akcents tiks likts uz atbalstu vecākiem, nevis kārtējo reizi pamācīt, kā audzināt paklausīgus bērnus.

Astoņās lekcijās, kuras vadīs ne tikai Latvijā, bet arī Austrālijā, Itālijā un Vācijā atzīti ģimenes attiecību speciālisti, konferences apmeklētāji uzzinās gan to, kādas transformācijas piedzīvo pieaudzis cilvēks, kļūstot par mammu vai tēti, gan to, kas vecākiem traucē dažādus bērnu audzināšanas padomus pielietot dzīvē, informē konferences "Labi vecāki šodien" koordinatore Elīna Kļaviņa.

"Par bērniem mēs zinām visu! Taču - kā ar vecākiem? Konferencē dosim vietu vecākiem, jo tikai laimīgs, vesels un par sevi parūpējies pieaugušais var pilnvērtīgi pievērsties bērnu audzināšanai," uzsver ģimenes psihoterapeite un konferences namamāte Vita Kalniņa.

Konferencē uzstāsies bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs, psiholoģijas doktore Ieva Stokenberga, ārste ģenētiķe Liene Korņejeva, attiecību konsultante un grāmatas "Becoming Us" autore Elija Teilore (Elly Taylor) no Austrālijas, psihologs un vadības konsultants Reinis Upenieks, EEH praktiķe un zīdīšanas konsultante Barbara Valhere (Barbara Walcher) no Itālijas, psihologs un ģimenes psihoterapeits Martins Georgs Hiršbīls (Martin Georg Hirschbühl) no Vācijas un ģimenes psiholoģijas centra "Līna" vadītāja, ģimenes psihoterapeite Vita Kalniņa.

Konferenci organizē ģimenes psiholoģijas centrs "Līna", kas jau 15 gadus ir vieta, kur psiholoģisku atbalstu saņem jaunas ģimenes ar maziem bērniem, bet informatīvu atbalstu sniedz portāls "Cālis.lv". Uzzināt vairāk un pieteikties konferencei iespējams mājaslapā "Labivecaki.lv."

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!