Šī ir lieliska metode, kā plānot savu dzīvi, izmantot iespējas un izvairīties no problēmām. Katrs mūsu dzīves gads sastāv no septiņiem periodiem. Tiem ir īpaši uzdevumi, mērķi un īpatnības. Katrā perodā ir jāveic konkrētas darbības, lai sasniegtu panākumus. Izmantojot šo metodi, tev ir iespēja savlaicīgi un pareizi pārvaldīt savu dzīvi!

Periodus noteikt ir ļoti vienkārši: par atskaites punktu ņem savu dzimšanas dienu – tātad pirmā perioda pirmā diena ir tava dzimšanas diena. Pirmais cikls ilgst 52 dienas, otrais cikls nākamās 52 dienas utt. 29. februāri un gada pēdējo dienu šajā sistēmā neņemsim vērā.

1. periods (Merkurs)

Šis ir visperspektīvākais periods. Plānošana un svarīgāko mērķu uzstādīšana, taktikas un stratēģijas izstrāde darbam, biznesam. Veiksmīga komunikācija, konkurence, jaunu darbu sākšana, kvalifikācijas celšana. Droši var prasīt palīdzību radiem un kolēģiem.

Šajā laikā cilvēkiem ir daudz spēka un augsts psiholoģiskais līdzsvars. Veselība ātri atjaunojas un sasniedz savu vislabāko formu.

2. periods (Venera)

Šajā periodā jāplāno braucieni, komandējumi, neliels atvaļinājums. Labi norit publiskas uzstāšanās. Veiksmīgi noslēgtie līgumi. Šis ir labvēlīgs periods, izmanto to!

Īpaša uzmanība ir jāvelta emocionālās stabilitātes saglabāšanai. Jāizbrīvē laiks atpūtai. Jāvairo sevī pārliecība par saviem spēkiem. Ja tas tiek ievērots, fiziskā veselība ir laba. Svarīgi uzturēt mundru prātu un priecīgu noskaņojumu.

3. periods (Marss)

Šajā periodā cilvēks var kļūt par konfliktu izraisītāju. Jāsaprot, ka šīs situācijās provocē viņš pats. Šis ir laiks, kurā paaugstinās avārijsituāciju risks. Jābūt īpaši piesardzīgam visos dzīves aspektos. Jāizvairās no pārlieka sasprindzinājuma un slodzes.

Atsevišķos gadījumos cilvēks sajūt īpašu enerģijas kāpumu. Spēka pietiek gan darbam, gan mācībām, gan atpūtai. Ar īpašu degsmi spēj aizstāvēt savas intereses.

Labāk šajā periodā nodarboties ar lietu, kura patiesi tevi aizrauj un spēj novērst uzmanību no nevajadzīgiem emocionāliem uzliesmojumiem.
Periods, kurā labi realizējas materiālie mērķi.

4. periods (Jupiters)

Šis periods atnes jaunus kontaktus, jaunus līgumus. Rodas iespēja sākt jaunus darbības veidus. Tāpēc šis ir ļoti labvēlīgs periods nākotnes sasniegumu, pamatu likšanai, īpaši, ja spēj atrast vajadzīgās pazīšanās un uzturēt interesi par sevi. Svarīgs noteikums – šo visu jādara viegli, veiksme ir tepat blakus. Jupitera periods vienmēr kaut ko dod, pat ja tu to nejūti. Arī zaudēt ir izdevīgi, jo vienmēr kaut kas labāks nāk vietā.
Aktuāli ir arī garīgie meklējumi un dažādas apmācības.

5. periods (Saturns)

Šis ir visgrūtāk prognozējamais periods. Tas var atnest gan sapņu piepildījumu, gan vilšanos. Vispareizākais šajā laikā ir izteikt daudzas vēlēšanās.

Ja apskata šo periodu pozitīvā aspektā, tas atnes sen gaidītus panākumus, nopelnītas uzvaras un paša veiktus varoņdarbus. Personīgo mērķu sasniegšanai nav jālūdz vadības atbalsts vai draugu palīdzība, tu visu spēj pats, jo tev ir Augstāko spēku atbalsts. Tāpēc var iegādāties dārgas lietas, ieguldīt naudu, bārstīties ar idejām, sākt jaunas pazīšanās, jo dodot viss pavairojas.

6. periods (Urāns)

Šis ir negaidītu pārmaiņu periods visās jomās, īpaši nekustamā īpašuma un attiecību sfērās. Tāpēc labāk atturēties no revolūcijām darba jomā, tai pat laikā no rutīnas tajā un pārpūles. Labi pievērsties atpūtai un dažādiem izklaides pasākumiem kopā ar draugiem. Draugi šajā periodā var sniegt daudz prieka.

Spēku dod tīrs avota ūdens un garas pastaigas.

7. periods (Neptūns)

Neptūns ir iluzionists un vīlējs, tāpēc labāk atturēties no jauniem sākumiem un viedokļa veidošanas. Šajā periodā mēs idealizējam cilvēkus, situācijas un neredzam patiesību, šā iemesla dēļ ir viegli kļūdīties. Lēmumus šajā periodā drīkst pieņemt cilvēki ar audzinātu (apziņu) dvēseli un gribu.

Šis ir gada pēdējais periods, un cilvēka fiziskais spēks ir vājš. Šajā laikā ir jāatturas no pārmērīgas slodzes un jāsaudzē sevi.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!